Advertisement
Ugye te is hallottad már a mondást, hogy minden fejben dől el? Az a helyzet, hogy ez tökéletesen IGAZ. De elsősorban nem abban az értelemben, hogy minden elhatározás és akarat kérdése, hanem hogy minden egyes gondolatod és mozdulatod az AGYADBÓL indul. 🧠Biztos ismerős Neked is, hogy bizonyos napokon minden olyan könnyedén megy, máskor semmihez nincs erőd - akár szó szerint. A különbséged foghatod az időjárásra, a kedvedre, a körülményekre, a válasz valójában az IDEGRENDSZERED.
Ha az idegrendszereddel minden rendben van - azaz nem érzékel veszélyt - akkor a tested is sokkal több mindenre képes! Ma már mozgásspecialisták ezrei dolgoznak a modern neurológia vívmányait felhasználva, hogy élsportolók a lehető legtöbbet tudják kihozni a testükből és az elméjükből.
Ezt az egész napos workshopot a legutóbbi NEURO YOGI képzésem alapján állítottam össze és ahol:
- megtanulhatod, hogy működik az idegrendszered és annak állapota milyen befolyással van a teljesítményedre, a mozgásodra, a testedre, a szöveteidre
- elmondom, milyen egyszerű, mindenki által elsajátítható trükköket alkalmazhatsz, hogy meghackeld az agyad! (látással, a vesztibuláris rendszerrel és a légzéssel kapcsolatos trükkök - mondhatni dristi, nádik és pranayama)
- megmutatom, hogyan tudod a technikát magadon vagy akár az oktatásod során biztonságosan alkalmazni
- mindezt beépítjük a jógagyakorlásodba
❗Hozz magaddal legalább két ászanát, amin mostanában dolgozol és garantálom, hogy megtaláljuk a Neked megfelelő trükköt❗(Tipp - nekem nagyon sokat segítettek ezek a trükkök a spárgában és a kézenállásomban...)
A tanultakról minden résztvevő ÍRÁSBELI JEGYZETET kap, amit később segédletként tudsz használni a technikák alkalmazásakor.
(A workshop jógagyakorlóknak, jógaoktatóknak, bármilyen mozgást végzőknek vagy oktatónak szól!)
A workshopot Gyalog-Szőke Zsófia ERYT-500 jógaoktató tartja. A workshop alapja a modern idegtudományi kutatások eredményeit használó Z-Health oktatás közont kurzusai, Adell Bridges 80 órás NEURO YOGA Teacher Training oktatói továbbképzése, valamint Adell és Celest Pereire megannyi workshopja.
🗓️2025. április 12. szombat 9.00-17.00
Helyszín: Yoga Garden - Budapest, VI. Bajza u. 58.
(Ugyanezen a hétvégén, vasárnap 9.00 órától NERVE FLOSSING címen tartok egy másik workshopot! Ha mindkét workshopra jelentkezel, akkor kedvezményes, 60.000 Ft-os áron tudsz együttesen jelentkezni!)
A workshop díja: 39.000.-
A helyed a részvételi díj utalásával tudod biztosítani a 11773133-00120335 számlaszámra, a közleménybe írj kérlek egy lakcímet és egy email címet, ahova a számlát küldhetem.
Advertisement
Event Venue & Nearby Stays
Yoga Garden Bajza, Bajza u. 58,Budapest, Hungary