Advertisement
De Jotie T’Hooft Poëzieprijs laat de 70e verjaardag van Jotie T’Hooft niet ongemerkt voorbijgaan. Om 13u neemt een wandeling met poëzie en anekdotes u mee naar een aantal plaatsen in Oudenaarde die belangrijk geweest zijn in het leven van Jotie T’Hooft. De wandeling start en eindigt aan het O.L.V.-Ziekenhuis, waar Jotie het levenslicht zag en waar de verdere festiviteiten zullen doorgaan in de kapel.
Na de wandeling, rond 15u, opent onze bar en is er taart ter ere van de jarige.
Om 16u start de prijsuitreiking. We ontdekken er niet alleen de winnaars van de 9e Jotie T’Hooft Poëzieprijs, maar worden ook getrakteerd op optredens van stadsdichter Evelien Claeyé, een getuigenis en poëzie van Daniel Billiet en muziek van a capella koor Hella.
Om 18u45 vertrekt onze poëziebus naar Gent, waar ook Behoud de Begeerte een mooi avondprogramma heeft uitgewerkt om de jarige dichter in de bloemetjes te zetten. Op de bus worden de deelnemers vergast op muziek van Weekend Stranger die het gedicht “Eenhoorn” van Jotie T’Hooft brengt, en een paar poëtische verrassingen.
Na de voorstelling in Gent brengt de poëziebus u veilig terug naar Oudenaarde.
Inschrijven via www.jotiepoezieprijs.be
Advertisement
Event Venue
Kapel O.L.V.-Hospitaal Oudenaarde, Oudenaarde, Belgium
Tickets
Concerts, fests, parties, meetups - all the happenings, one place.







