Advertisement
Jäljestys harrastuksena!
Kiinnostaako jäljestys? Miten päästä alkuun? Millaisia eri koemuotoja jäljestyksestä on olemassa? Mitä varusteita tarvitset, mitä eri tyylejä harjoitteluun on ja miksi valita mikäkin tapa oman koiran kanssa. Tule jäljestysluennolle kuuntelemaan, miten ja missä voit jäljestystä harrastaa, kauanko jäljen annetaan vanhentua, miten jälkeä tehtäessä toimitaan maastossa ja mitä välineitä tarvitaan. Kouluttajana Tuire S. (Chilli Dog Training).
Luento 1,5 tuntia su 3.5. klo 14.00-15.30 Sipoon Koirakeskuksella Söderkullassa.
Käytännön treenit 45min/3 koirakon ryhmissä su 10.5. klo 14-17 välillä. Huom! Treenipaikka ulkona Etelä-Paippisissa, tarkemmat saapumisohjeet saat lähempänä.
Voit ostaa paikan:
Luennolle ja käytännön treeneihin 55€
Vain luennolle 25€
Vain käytännön treeneihin 32€
Ilmoittautuminen: https://sipoonkoirakeskus.fi/?page_id=451
Mikäli sinulla on kysymyksiä luentoon tai käytännön treeneihin liittyen, tavoitat meidät some-kanavien kautta viestillä tai sähköpostilla info @sipoonkoirakeskus.fi
Lämpimästi tervetuloa tutustumaan jäljestämiseen!
Advertisement
Event Venue
Terveystie 2 A, Söderkulla, 01150 Sipoo, Finland, Sipoo, Finland
Tickets
Concerts, fests, parties, meetups - all the happenings, one place.








