Ishtatara Live Concert 𓋹 Vondelkerk Amsterdam 𓋹 Special guest Henk Van Glabbeek & koor Pleiadès 𓋹

Sat Apr 19 2025 at 08:00 pm to 10:00 pm UTC+02:00

Vondelkerk Amsterdam, Vondelstraat 120, 1054 GS Amsterdam, Nederland | Amsterdam

Butterfly Circles
Publisher/HostButterfly Circles
Advertisement
Dit Live Concert (zaterdagavond 19 April 2025) van Ishtatara gaat door in de prachtige Vondelkerk in Amsterdam met special guest Henk Van Glabbeek. Ze gaan heel wat nummers van ons nieuwe album spelen. In het begin van het concert krijgt iedereen de kans om mee te zingen en vredes vibraties over de hele wereld te sturen.
We starten de avond met live gezangen door "Pleiadès" : een soundhealing koor o.l.v. Iris Pattyn. Hierbij zal Iris de bezoekers uitnodigen om mee te zingen.
Een concert van Ishtatara is een unieke beleving. Verbeeld je het magische stemgeluid van Iris Pattyn, dat zich live verweeft met de hypnotiserende soundscapes van Dimitri (Sunra Project). Henk Van Glabbeek heeft diep vertrouwen in de magie van zijn instrumenten uit oude mystieke tradities. De snaarinstrumenten die hij live bespeelt zijn de Perzische Tar, Setar, Shourangiz, de Oed uit het Midden-Oosten, Chinese Guzheng harp en de Indiase Sitar. Tevens bespeelt hij windinstrumenten zoals de Perzische Ney, Chinese rootend Xiao flute, Japanse Shakuhachi, Indiase Bansuri, Armeense Duduk, kaval en de Native Lakota fluit.
Je wordt meegenomen in een hypnotiserende reis dwars door tijd, ruimte en dimensies heen, geïnspireerd door de mysteriescholen in Oud-Egypte, Keltische roots, Sufi en verschillende inheemse tradities.
Laat je betoveren door boventoonzang, heilige gebeden, chants, mantra’s en vocal medicine, tot er één vibrerend sonisch veld ontstaat, met een iriserende glans. Afhankelijk van de aanwezige ’vibe’ ontstaan klanken, kleuren songs tot geheel andere tinten en ontstaat speelse co-creatie met het publiek. Dit maakt elk concert uniek in zijn soort… als klankmedicijn.
_________________
Wanneer: zaterdagavond 19 april 20u tot 22u
Plaats: Vondelkerk Amsterdam, Vondelstraat 120, 1054 GS Amsterdam, Nederland
Prijs: 22 euro - online tickets via deze link: https://www.butterflycircles.com/event-details/ishtatara-live-concert-19-april-vondelkerk-amsterdam
_________________
Iris Pattyn is een internationaal rondreizende stemkunstenares, soundhealer en mystica met Belgische roots. Ze deed meer dan 30 jaar mondiaal onderzoek naar de - geheime - kennis van het helend gebruik van de menselijke stem en deze kennis past ze ook toe op elk concert. Bezielster van www.butterflycircles.com
_________________
Dimitri (Sunra Project) is een dj composer muzikant die verschillende tribal instrumenten verweeft tot een magisch klanktapijt. Hij is gespecialiseerd in trance en tribal sferen.
In maart 2024 verscheen het album ‘Awakening Feminine Spirit’ van Ishtatara; een samenwerking tussen Iris Pattyn & Dimitri De Veerman/Sunra Project. Luisteraars noemden de muziek o.a. :
hartopenend, dansbaar, mystiek, dromerig, onroerend mooi, hypnotiserend, sensueel. Sunra's muziek is te vinden op www.sunraproject.com
_________________
De Bhakti-Yogi en multi-instrumentalist Henk van Glabbeek heeft zich laten inspireren door muzikale tradities vanuit de hele wereld. Tevens richtte hij de stichting One World Jam op waarmee hij talloze wereldmuziek evenementen en multiculturele jamsessies organiseerde. Via de muzikanten van de One World Jam zijn al de verschillende wereldinstrumenten op zijn pad genomen die hij vervolgens met veel enthousiasme hartstochtelijk heeft leren bespelen.
Hij heeft diep vertrouwen in de magie van zijn instrumenten uit oude mystieke tradities. De snaarinstrumenten die hij live bespeelt zijn de Perzische Tar, Setar, Shourangiz, de Oed uit het Midden-Oosten, Chinese Guzheng harp en de Indiase Sitar. Tevens bespeelt hij windinstrumenten zoals de Perzische Ney, Chinese rootend Xiao flute, Japanse Shakuhachi, Indiase Bansuri, Armeense Duduk, kaval en de Native Lakota fluit. Tijdens zijn workshops gebruikt hij zijn eigen, speciaal gecomponeerde muziek en speelt hij live op de hierboven genoemde bijzondere instrumenten. Zo neemt hij luisteraars en dansers mee op een mystieke muzikale reis naar het hart.
_________________
Graag tot dan ☀️
Advertisement

Event Venue & Nearby Stays

Vondelkerk Amsterdam, Vondelstraat 120, 1054 GS Amsterdam, Nederland, Vondelkerk, Vondelstraat 120, 1054 GS Amsterdam, Nederland,Amsterdam, Netherlands

Tickets

Sharing is Caring:

More Events in Amsterdam

Sammy Obeid BACK in Amsterdam!
Sat, 19 Apr, 2025 at 06:00 pm Sammy Obeid BACK in Amsterdam!

Boom Chicago

Bachata musicality special class with Aury Tudda (IT)
Sat, 19 Apr, 2025 at 06:30 pm Bachata musicality special class with Aury Tudda (IT)

CanDance Studios

We call it Ballet: Doornroosje, een Dans- en Lichtshow!
Sat, 19 Apr, 2025 at 06:30 pm We call it Ballet: Doornroosje, een Dans- en Lichtshow!

KIT (Koninklijk Instituut voor de Tropen)

Jools Holland and his Rhythm & Blues Orchestra in Paradiso
Sat, 19 Apr, 2025 at 07:00 pm Jools Holland and his Rhythm & Blues Orchestra in Paradiso

Weteringschans 6-8, 1017SG Amsterdam, Netherlands

An Evening of Kirtan!
Sat, 19 Apr, 2025 at 07:00 pm An Evening of Kirtan!

Dintelstraat 98

Jong Louis in Paradiso
Sat, 19 Apr, 2025 at 07:30 pm Jong Louis in Paradiso

Weteringschans 6-8, 1017SG Amsterdam, Netherlands

Jubileumconcert 10 jaar reART Collective
Sat, 19 Apr, 2025 at 08:30 pm Jubileumconcert 10 jaar reART Collective

Podium Mozaiek

Agora Meyhanesi
Sat, 19 Apr, 2025 at 08:30 pm Agora Meyhanesi

Podium Mozaiek

Matt Dusk in Amsterdam
Sat, 19 Apr, 2025 at 08:30 pm Matt Dusk in Amsterdam

Poppodium Q-Factory

PLENTY 420 WKNDR 19\/4
Sat, 19 Apr, 2025 at 09:00 pm PLENTY 420 WKNDR 19/4

Akhnaton

Joris Voorn @ NDSM Docklands in Amsterdam
Sat, 19 Apr, 2025 at 09:00 pm Joris Voorn @ NDSM Docklands in Amsterdam

NDSM Docklands

Amsterdam is Happening!

Never miss your favorite happenings again!

Explore Amsterdam Events