Advertisement
"Mesterházy Balázs útja sokszor, sokféleképpen, vissza-visszatérően Gyönkre vezet. Legyen bárhol a világban, Kapolcson vagy Bécsben, de talán még Siófokon is azt mondja, hogy ő gyönki. A "Szélen balzsam" és a "Gesztenyeplacc" című köteteitől kezdve, Tandori Dezső tiszteletén át a gyönki élet magyar és német nyelvű elmeséléséig, minden sorában ott lapul a TLG-s időkből hozott szellemiség.
Ezen a március végi délutánon nem egyedül és nemcsak prózával meséli majd el, milyen volt az úgynevezett virágkor, azaz amikor ő volt gyönki gimnazista, hanem Bencze Mariann-nal és Pátkai Rozinával közösen beszélgetnek majd - a közönséget is bevonva - a gyönki időkről, könyvekről, dalszerzésről és főleg az életről.
Jó szövegekkel, zenével és garantáltan jókedvű történetekkel készülnek: szóval, aki gyönki, gyönki volt vagy gyönki lesz, annak itt a helye március 28-án délután."
Advertisement
Event Venue
Rákóczi u. 555., Gyönk, Hungary, 7064, Rákóczi utca 555, Gyönk 7064, Magyarország, Szekszard, Hungary
Tickets
Concerts, fests, parties, meetups - all the happenings, one place.







