Advertisement
Flor Dewit staat in Leuven bekend als oprichter en uitbater van het legendarische café Den Delper. In het Brusselse kent men hem als uitbater van Boekhandel Aurora. En overal elders als communistische agitator, organisator en polemist.Wij kennen hem als geliefde vriend, bondgenoot en kameraad.
Twee jaar na zijn overlijden organiseren we daarom een hommage. Op zaterdag is er vanaf 13u verkoop van boeken, affiches, postkaarten en andere memorabilia uit zijn boekhandel die hij bij het sluiten van zijn Aurora geschonken heeft.
Op zondag komen we om 11u samen aan de begraafplaats Vlierbeek voor een eerbetoon. Far Fare zorgt voor muzikale omlijsting en nadien stappen we onder muzikale begeleiding samen naar Het Groot Ongelijk waar een koffietafel wordt aangeboden. De verkoop gaat daar verder terwijl Jaune Toujours een fijn concert brengt. De opbrengst van het weekend dient ter financiering van een buste die later in Leuven een vaste plek zal vinden.
Wie niet aanwezig kan zijn, kan een bijdrage storten op BE19 0004 5007 1512 van Sonja Sergeant, met vermelding 'Flor'.
Advertisement
Event Venue
Diestsesteenweg 97, 3010 Kessel-Lo, Belgium, Diestsesteenweg 97, 3010 Leuven, België, Leuven, Belgium
Tickets
Concerts, fests, parties, meetups - all the happenings, one place.











