Advertisement
?? AGILITYFEST MED TARJEI! ??Gjør deg klar for en helg der vi skrur opp farten, latteren og mestringsfølelsen til maks! Tarjei tar oss med på et helgekurs som bobler over av inspirasjon, smarte handlingstips og herlig samspill mellom hund og fører.
Dette blir agility, glede og gode minner – alt i én pakke. Ta med hunden, smilet og løpeskoene – nå blir det fest på banen!
? Dato: Lørdag 29. november og Søndag 30. november
Om Tarjei: Jeg har konkurrert på landslaget i agility i over 10 år med tre forskjellige hunder – en reise som har gitt meg uvurderlig erfaring og mange minner. Gjennom årene har jeg hentet hjem flere gull og andre medaljer fra Norgesmesterskapet, samt medaljer fra Nordisk Mesterskap. Jeg har også hatt gleden av å konkurrere internasjonalt med gode resultater fra flere land.
Agility har vært en stor del av livet mitt i mange år, og jeg driver i dag Klypen Agility, hvor jeg underviser og trener ekvipasjer i alle nivåer. Min lidenskap ligger i å bruke kroppspråk som et bevisst verktøy i handlingen, og jeg brenner for å hjelpe hver ekvipasje til å finne sin unike vei til samspill og suksess på banen.
? Pris: 2100;-
? Det vil bli to grupper
Gruppe 1 kl. 10:00 - 13:30 og gruppe 2 14:00 -17:30
Begrenset antall plasser – sikre deg en plass i dag!
Påmeldingen er økonomisk bindende ? Blir du forhindret fra å delta, kan du gjerne selge plassen din videre. Gi oss da beskjed om hvem som overtar, så vi har riktig informasjon om deltaker. Og ikke nøl med å sende en e-post om du lurer på noe – [email protected] – vi svarer så fort vi kan ?
Velkommen!
Advertisement
Event Venue
Agility Loftet, Sagveien 8, 1890 Rakkestad, Norge, Askim, Norway
Tickets
Concerts, fests, parties, meetups - all the happenings, one place.