Advertisement
«Dette er en stjerne i fødselen, med en gudbenådet stemme som flyter gjennom og over alt, og med en karisma på scenen som garantert vil bringe han langt.»-Kulturredaktør i Dagsavisen, Mode Steinkjær
Hvordan kan det ha seg at Sarpsborg-artisten Han Herman ennå ikke har spilt i Halden?
Han har en stemme av internasjonal kvalitet, og de sterke poplåtene viser en enorm rekkevidde. Også LIVE imponerer Han Herman, og han har grepet publikum på by:Larm, Månefestivalen i Fredrikstad og på TV med Lindmo, for å nevne noe.
I Halden spiller han i duo-format med Eirik Kvalbein, en intimkonsert som er en del av en lengre festkveld på Kulturhuset.
Margrete Kvalbein står for introduksjonen av den unge duoen, og før den 45 min lange konserten, vil hun sammen med Blåseensemblets André Fjørtoft (perkusjon) gi publikum en liten smak av "instant composition" - også kalt: Improvisasjonskunst.
For billetter, vipps 200 (eller ønsket pris) til 5632AK.
Advertisement
Event Venue
Tordenskjolds gate 1, 1776 Halden, Norway, Tordenskjolds gate 1, 1776 Halden, Norge, Halden, Norway
Tickets
Concerts, fests, parties, meetups - all the happenings, one place.







