Advertisement
Welkom op onze maandelijkse grote rommelmarkt op de overdekte parking +1 boven Brico en Decathlon.Weer of geen weer deze locatie is perfect voor een markt als dit, beschut tegen weer en wind.
Zondag 15 maart is de dag dat je op deze toplocatie kan komen genieten van de talrijke kramen en eet voorzieningen.
Wie op zoek is naar een porseleinen theeservies, een puzzel, een paar regenlaarsjes, een verrassend boek of wie gewoon zin heeft om te komen snuisteren, kan tussen 09u en 17u komen kuieren tussen onze kraampjes.
Gelegen nabij de Luchtbal en in het kielzog van Kinepolis vindt je jouw gading op de overdekte parking +1 boven Brico en Decathlon.
Navigatieadres : Noorderlaan 57 Antwerpen.
Bezoekers kunnen met de wagen gebruik maken van de gratis parking en de locatie is ook prima te bereiken met het OV.
Heel graag tot dan
Bezoekers altijd gratis toegang.
Ook teveel rommel op zolder?
Doe dan zeker eens mee, dat is goed voor je portemonnee !
Je wagen staat bij je standplaats.
Succes Verzekerd!
Advertisement
Event Venue & Nearby Stays
BricoPlanit Antwerpen, Noorderlaan 57,Antwerp, Belgium
Concerts, fests, parties, meetups - all the happenings, one place.











