Advertisement
Vad är det som luktar? Grillhäng såklart!?Den 3 september anordnar vi tillsammans med ämnesrådet KRÄM en grillkväll ute på Lappis Beach. SoFa kommer erbjuda veganska alternativ.
Hur hittar man till Lappis Beach? Det lättaste är att ta buss 50 mot Stora lappkärrsberget och hoppa av vid slutstationen. Lappis Beach ligger några 100 m bort från den. Skulle det vara krånglig att hitta dit så tveka inte på att höra av er till någon av oss??
Om ni vill ha dricka är det tillåtet, SoFa står inte för dricka men det är tillåtet att ta med egen. Gällande frågan om alkohol är det tillåtet men på eget ansvar dvs; SoFa står inte för och uppmanar inte till alkoholkonsumtion. Läsk och vatten är faktiskt också gott?
Tagga tagga tagga!??
Advertisement
Event Venue
Greta Arwidssons väg, Stockholm, Sweden
Tickets
Concerts, fests, parties, meetups - all the happenings, one place.