Advertisement
Vi gjentar suksessen!På oppfordring gjentar vi suksess-kvelden med spesial-visning og opplevelsesrik introduksjon.
John Lennon sa: «Before Elvis there was nothing!»
Opplev verdens første og største musikkstjerne - slik han var på sitt beste - på stort lerret. Denne kvelden er myntet på alle musikkinteresserte - ikke bare Elvis-fans.
Den nye filmen «EPiC», som er basert på nyrestaurerte og ukjente filmopptak, har tatt verden med storm. Musikkdokumentaren er laget av en av vår tids beste filmregissører og viser Elvis på toppen av sin konsert-karriere (1970-1972).
Før filmen byr vi på en 30 minutters unik introduksjon med tre personer:
Norske Pål Granlund (78) møtte superstjernen hele fem ganger. Hør han fortelle om sine møter med Elvis!
Erik Jacobsen fra Tønsberg og Tommy Rønning fra Nøtterøy laget tidenes første norske dokumentar om Elvis. I flere år har den blitt vist på NRK med stor suksess. Sammen byr de på en rekke gode klipp og intervjuer fra produksjonen. Velkommen til en unik kveld!
Billettsalget åpner 30.mars kl 12:00!
Advertisement
Event Venue
Nedre Langgate 32, 3126 Tønsberg, Norway, Nedre Langgate 32, 3126 Tønsberg, Norge, Tønsberg, Norway
Tickets
Concerts, fests, parties, meetups - all the happenings, one place.









