Advertisement
𝘓𝘦𝘴𝘨𝘦𝘷𝘦𝘯 𝘪𝘴 𝘮𝘦𝘦𝘳 𝘥𝘢𝘯 𝘬𝘦𝘯𝘯𝘪𝘴 𝘰𝘷𝘦𝘳𝘥𝘳𝘢𝘨𝘦𝘯; 𝘩𝘦𝘵 𝘪𝘴 𝘪𝘯𝘴𝘱𝘪𝘳𝘦𝘳𝘦𝘯 𝘵𝘰𝘵 𝘷𝘦𝘳𝘢𝘯𝘥𝘦𝘳𝘪𝘯𝘨. 𝘓𝘦𝘳𝘦𝘯 𝘪𝘴 𝘮𝘦𝘦𝘳 𝘥𝘢𝘯 𝘧𝘦𝘪𝘵𝘦𝘯 𝘰𝘱𝘯𝘦𝘮𝘦𝘯; 𝘩𝘦𝘵 𝘪𝘴 𝘣𝘦𝘨𝘳𝘪𝘱 𝘬𝘳𝘪𝘫𝘨𝘦𝘯. 𝘞𝘪𝘭𝘭𝘪𝘢𝘮 𝘈𝘳𝘵𝘩𝘶𝘳 𝘞𝘢𝘳𝘥
De manier waarop jij als kynologisch instructeur jouw cursisten begeleidt legt een belangrijke basis voor de toekomstige relatie tussen de mens en zijn of haar hond. Dit gaat dus verder dan alleen het kijken naar gedrag, al dan niet gewenst, en het aanleren van oefeningen. Zowel het leren luisteren als het rekening houden met de behoeften van de ander werkt in een goede relatie immers twee kanten op. Maar hoe doe je dat eigenlijk, lesgeven op basis van behoeften en emoties van de hond?
𝗘𝗺𝗼𝘁𝗶𝗲𝘀 𝗯𝗶𝗷 𝗛𝗼𝗻𝗱𝗲𝗻 - 𝗟𝗲𝘀𝗴𝗲𝘃𝗲𝗻 𝗡𝗶𝗲𝘂𝘄𝗲 𝗦𝘁𝗶𝗷𝗹 is een ca. 3 uur durende lezing voor instructeurs die hun opgedane kennis over emoties en welzijn willen inzetten om cursisten écht te kunnen helpen in de relatie met hun hond.
𝗪𝗲𝗿𝗸𝗲𝗻 𝗮𝗮𝗻 𝘄𝗮𝗮𝗿 𝗵𝗲𝘁 𝗲́𝗰𝗵𝘁 𝗼𝗺 𝗴𝗮𝗮𝘁
Elke kynologisch instructeur kent wel een hond die 'ongewenst gedrag' vertoont, in welke mate dan ook. Je kunt je afvragen of deze hond zijn oefeningen dan niet goed heeft geleerd of dat hij/zij zich gewoon niet begrepen voelt. Tijdens deze lezing leer je waar het tijdens de lessen op de hondenschool écht om gaat; bewustwording en begrip in de relatie tussen mens en hond.
Aan de hand van een aantal concrete voorbeelden leer je hoe je jouw cursussen kunt vormgeven en jouw cursisten kunt begeleiden op een manier die er toe doet. Ook wordt stilgestaan bij hoe je kunt omgaan met eventuele reacties van cursisten. Want tja... 'het is maar een hond hoor' of 'ik ben hier alleen maar om mijn hond te leren luisteren' zijn helaas voor veel welwillende instructeurs veelgehoorde reacties. Tijd voor verandering!
𝗠𝗲𝗲𝗿 𝗶𝗻𝗳𝗼𝗿𝗺𝗮𝘁𝗶𝗲 𝗲𝗻 𝗶𝗻𝘀𝗰𝗵𝗿𝗶𝗷𝘃𝗲𝗻
Zie www.hondbewust.com/lesgeven
𝗡𝗮𝘀𝗰𝗵𝗼𝗹𝗶𝗻𝗴𝘀𝗽𝘂𝗻𝘁𝗲𝗻
CKI A 15
Advertisement
Event Venue
Linderdam Zuid 3, 7683 PR Den Ham, Nederland, Linderdam Zuid 3, 7683 PR Den Ham, Nederland, Lemele, Netherlands
Tickets
Concerts, fests, parties, meetups - all the happenings, one place.





