Advertisement
Skelbiame ilgai lauktą NAUJIENĄ - balandžio 16 d. startuoja dviejų mėnesių BALBOA šokio kursas! 💥Kurso pamokos vyks trečiadieniais 20:00-21:00 iki birželio 4 d., All That Swing šokių studijoje.
Kursą pradėsime nuo bazinių žingsnelių, tad šokių patirtis nebūtina. Tačiau ties basic'ais neužsistovėsime, tad jau ragavusiems Balboa ar kitų svingo šokių bus lengviau. Praėję šį kursą mokėsite pagrindinius Balboa judesius bei jų variacijas, o taip pat išbandysite ir mažiau matytų judesių, kurie papildys net ir patyrusių Balboa šokėjų žinyną.
Rekomenduojama ateiti su slystančia avalyne, geriausia odiniu padu.
Balboa pamokas ves All That Swing šokių mokytojos Eglė Motiekaitė ir Milda Gudaitytė (bei kviestiniai mokytojai).
X TRUMPAI APIE BALBOA X
Balboa – tai 1930-ųjų pradžioje Pietų Kalifornijoje atsiradęs svingo šokis, išpopuliarėjęs 1930–1940 m. ir šokamas iki šiol. Jis išsiskiria uždara pozicija ir kompaktiškais judesiais, nes buvo šokamas ankštose erdvėse. Kai kuriuose klubuose galiojo taisyklės, draudžiančios staigius judesius ar aukštus spyrius, o apsauga prižiūrėjo jų laikymąsi.
Registraciją į Balboa kursą rasite mūsų puslapyje (galima registruotis tiek po vieną, tiek poroje): www.allthatswing.lt
Registruojantis grupės laukelyje pasirinkite: Balboa kursas nuo 04-16.
Kada: Trečiadieniais 20:00-21:00, balandžio 16 d. - birželio 4 d.
Kur: All That Swing studija, K. Donelaičio g. 78-1
Kiek: 25 eu už vieną mėnesį (15 eu lankantiems ir kitas All That Swing pamokas)
Advertisement
Event Venue & Nearby Stays
All That Swing, K. Donelaičio gatvė 78, LT-44248 Kaunas, Lietuva,Kaunas, Lithuania