DuplaPresszó Szemere Katával // Vendégek: Niszkács Anna és Rosenstein Róbert

Thu, 30 Oct, 2025 at 07:00 pm UTC+01:00

ISON | Budapest

DuplaPressz\u00f3
Publisher/HostDuplaPresszó
DuplaPressz\u00f3 Szemere Kat\u00e1val \/\/ Vend\u00e9gek: Niszk\u00e1cs Anna \u00e9s Rosenstein R\u00f3bert
Advertisement
A DuplaPresszó Szemere Katával című műsorban az újságíró két-két olyan művészt vagy alkotót, a kulturális, a gasztro-, valamint a tudományos élet izgalmas szereplőjét hívja meg, akit valamilyen látható vagy láthatatlan szál összeköt.
Az eseményt a Liberty Produkció mutatja be.
//
Az október 30-i DuplaPresszó vendégei gasztrocsaládok tagjai.
Niszkács Anna 9 éve a Gerbeaud Csoport ügyvezető-tulajdonosa, ő felel a kávéház, az Émile Étterem, az Onyx Műhely és az újranyílt Onyx Étterem, valamint a catering és a termelőüzem irányításáért. Az első négy évben édesanyjával, Pintér Katalinnal együtt látták el ezt a feladatot, majd 2020 februárjában teljesen átvette a stafétát Anna. Ki tudta akkor, hogy pont a pandémia tépázza meg az egész világot? Anna a vendéglátásban nőtt fel, 25 éve dolgozik a családi cégben, az édesapja is szakmabeli volt, újságíróként éveken át a Vendéglátás magazin főszerkesztőjeként tevékenykedett, számos gasztronómiai témájú könyvet írt, több hazai és külföldi borlovagrend tagjaként és a Magyar Bor Akadémia alelnökeként ismerték.
„Hagyományok. Innováció. Család.” Ez a szlogenje a Rosenstein Vendéglőnek, amelynek vezetése már a második generációé. A Rosenstein név az ikonikus éttermet is túlnőtte, önálló brand, amely saját termékeket is forgalmaz szörptől a sörig, kávétól a szakácskönyvig. A vendéglő jövőre lesz 30 éves, amelyet jóideig közösen irányított a két Rosenstein, majd pár éve Robi átvette a vállalkozás ügyvezetését, de édesapja ugyanúgy jelen van minden fogásban. Édesanyja, Judit is fontos szereplője az étteremnek, és a gasztrocsalád egyik oszlopa a feleség, Tímea, aki történetesen cukrász.
Jegyvásárlás: https://ison.jegy.hu/program/duplapresszo-niszkacs-anna-es-rosenstein-robert-181403
A jegy ára kétféle POC - Peace of cake kekszet és egy pohár Rustica bort is tartalmaz.
///
A DuplaPresszóból podcast készül, így később is meghallgatható.
Arculat: Flanek Péter
Advertisement

Event Venue & Nearby Stays

ISON, Hársfa utca 25,Budapest, Hungary

Tickets

Sharing is Caring:

More Events in Budapest

shame - Massive Monster Europe Tour | Budapest 2025
Thu, 30 Oct at 06:00 pm shame - Massive Monster Europe Tour | Budapest 2025

A38 Hajó

Fahidi \u00c9va- d\u00edj 2025
Thu, 30 Oct at 06:00 pm Fahidi Éva- díj 2025

VI. ker Révay u. 16., Budapest, Hungary, 1065

\u00daJ ID\u0150PONTBAN! A Budapesti Tavasz c\u00edm\u0171 film vet\u00edt\u00e9se \u00e9s besz\u00e9lget\u00e9s
Thu, 30 Oct at 06:00 pm ÚJ IDŐPONTBAN! A Budapesti Tavasz című film vetítése és beszélgetés

Goldmark hall- Goldmark terem

Messianizmus \u00e9s etika - Dr. Bal\u00e1zs G\u00e1bor el\u0151ad\u00e1sa
Thu, 30 Oct at 06:00 pm Messianizmus és etika - Dr. Balázs Gábor előadása

VI. ker Révay u. 16., Budapest, Hungary, 1065

A rum s\u00f6t\u00e9t oldala
Thu, 30 Oct at 06:00 pm A rum sötét oldala

Erkel utca 13/A

Myung-whun Chung \u00e9s a Toki\u00f3i Filharmonikus Zenekar
Thu, 30 Oct at 07:30 pm Myung-whun Chung és a Tokiói Filharmonikus Zenekar

Müpa Budapest

All Stars Festival Budapest 2025 - 12th edition - ALL IN 1
Thu, 30 Oct at 08:00 pm All Stars Festival Budapest 2025 - 12th edition - ALL IN 1

Verdi Budapest Aquincum

ONE OK ROCK DETOX EUROPEAN TOUR | Budapest 2025
Thu, 30 Oct at 08:00 pm ONE OK ROCK DETOX EUROPEAN TOUR | Budapest 2025

BudapestArena

Budapest is Happening!

Never miss your favorite happenings again!

Explore Budapest Events