Advertisement
Velkommen til en annerledes og nær måte å oppleve tekst på. Sammen med en gjeng unge lokale scenekunstnere vil Kurt Baatz Strandberg bryte forventningene til hva teater, poesi og musikk kan være i Kristiansand.
“Druer og tekst - Det å samles” er en lavterskel kunstarena med ett hovedmål; å skape et rom hvor folk er i nuet og sammen, i en tid hvor alt går litt for raskt. Kjernen i konseptet, og det som gjør det unikt, er at alt som blir fremført er laget den siste uken. Kunstnerne slipper derfor gjerne den selvkritiske filtreringen som ofte hindrer magien i kunst.
Du som publikum booker en billett i den prisklassen du vil, og så møter du opp uten å vite hva du vil oppleve.
Gjennom sommeren vil Kurt arrangere flere versjoner av Druer & tekst sammen med sin faste kunstnerstab: William Espeland, Sebastian Sjåstad, William Arthur Maake og Olav Holmberg Wike. Det vil være visekvelder, standupinnslag, spilte dialoger, live-musikk, og alt vil være ferskt. Det vil
være noe for enhver, og skuldrene vil være lave.
Dersom du er interessert i å delta som kunstner, kan du ta kontakt med Kurt på [email protected]
Kom åpen og tørst. Vi holder av stua til arrangementet. Men det er mulig sitte utendørs uten billett.
VPM åpner kl 16, arrangementet starter kl 19.
Gleder oss 💕
Advertisement
Event Venue
Setesdalsveien 43, Kristiansand, Norway
Tickets
Concerts, fests, parties, meetups - all the happenings, one place.








