Dans is een krachtig middel voor zelfontdekking. Tijdens deze dag krijg je tools aangereikt om de taal van beweging te gebruiken in jouw persoonlijke helingsproces. Tijdens deze workshop ontdek je dat jouw lichaam een schat aan wijsheid bezit. Je leert te luisteren naar de fluisteringen van je eigen-wijsheid, komt tot zelfinzicht en zelfliefde.
Begeleid door Bahar Farshchi Jamshidabdy (Lichaamsgericht vaktherapeut) en Jan Abrahim Vos met live muziek van Source of Freedom in nieuwe formatie, en ondersteund door onze geweldige space holder Ekrem biedt Healing by Moving een veilige ruimte waarin je wordt uitgenodigd om te dansen, te voelen en jezelf te leren kennen.
Bewegen op muziek is een van de fijnste manieren om te gronden en te verbinden met je lichaam en wat er in jou leeft. Dat kan ook verdriet of spanning zijn. Hoe heerlijk om dat via dans te kunnen verwerken.
Kom en ervaar de kracht van dans om dieper in jezelf te duiken. Om de verbinding met jezelf, met anderen en met het leven zelf te vergroten.
HEALING BY MOVING "DANCING DEEPER" @CLOUD/Danslab in Den Haag
11:00u - DEUR OPEN
11:15u - START WORKSHOP
13:15u - POTLUCK LUNCH
16:30u - EINDE
Workshop: Bahar - https://beleefkunstzinnigetherapie.nl/
Band: Jan Abrahim Vos - https://sourceoffreedom.nl/abrahim/
🚨 LET OP! BELANGRIJK 🚨
-> Deuren SLUITEN om 11:15 uur daarna kan je niet meer naar binnen ‼️
-> Neem een waterfles, mok, bord & bestek mee voor de potluck 🍽️
〰️〰️〰️〰️
🎫 TICKETS 🎫
Naar vermogen: 55-75 euro
https://hipsy.nl/shop/51659-dancing-deeper
〰️〰️〰️〰️
Guidelines🪬
1️⃣ Blote voeten
2️⃣ Geen drank/drugs/telefoon
3️⃣ Respecteer jezelf en de ander
〰️〰️〰️〰️
Event Venue
CLOUD At Danslab, De Constant Rebecqueplein 20B, 2518 RA Den Haag, Nederland, The Hague, Netherlands
Tickets
Concerts, fests, parties, meetups - all the happenings, one place.











