Advertisement
Zapraszamy na wyjątkowe spotkanie, podczas którego odkryjemy fascynującą historię mebli – od ich funkcji użytkowych, przez kunszt rzemiosła, aż po symbolikę i styl, które towarzyszyły im na przestrzeni wieków.Idealna propozycja dla pasjonatów sztuki, projektowania wnętrz, historii i wszystkich, którzy chcą spojrzeć na mebel jako coś więcej niż tylko element wyposażenia.
Prowadzenie: Anna Ozaist-Przybyła
📨 Informacji o wydarzeniach udzielamy mailowo i telefonicznie:
571 553 004, [email protected].
📅 30.03.2026 [poniedziałek]
🕰️ 17:30
📍ul. Zachodnia 76
🛣️ Jak do nas trafić:
Po prostu kierując się na adres Zachodnia 76.
Jesteśmy najlepiej skomunikowaną biblioteką w Łodzi. Można dojść od ulicy Zachodniej, można dość od ulicy Więckowskiego, można przyjechać z kierunku południowego tramwajami 2, 3, 6, 7, 11 i 19 wysiadając na przystanku Zachodnia-Więckowskiego i można przyjechać tramwajami z kierunku północnego wysiadając na przystanku Zachodnia-Próchnika. Można też przyjechać autobusami linii 86 i Z13 wysiadając przy Teatrze Nowym.
WSTĘP BEZPŁATNY. Warunkiem uczestnictwa w wydarzeniu jest posiadanie karty do Biblioteki Miejskiej w Łodzi.
Regulamin wydarzenia: https://www.biblioteka.lodz.pl/assets/Regulamin-wydarzen-otwartych-w-Bibliotece-Miejskiej-w-Lodzi.pdf
Advertisement
Event Venue
Zachodnia 76, 90-725 Łódź, Poland, ulica Zachodnia 76, 90-725 Łódź, Polska, Lodz, Poland
Tickets
Concerts, fests, parties, meetups - all the happenings, one place.











