Családállítás, családgyógyítás csoportban, Székesfehérvár.

Sun Jun 14 2026 at 02:00 pm to 08:00 pm UTC+02:00

Shakti Jógastúdió | Szekesfehervar

Talentum
Publisher/HostTalentum
Csal\u00e1d\u00e1ll\u00edt\u00e1s, csal\u00e1dgy\u00f3gy\u00edt\u00e1s csoportban, Sz\u00e9kesfeh\u00e9rv\u00e1r.
Advertisement
Az alap Családállítási Rendet megismerve, azt megtartva képesek vagyunk továbblépni, és az Egységszemléletnek, Szellemi törvényszerűségeknek megfelelően betekintést nyerni, majd Rendet teremteni a Személyes Élettérben.
Az élettér minden ami, aki az adott ember. Ő a családjában, a szerepeiben, önmagában, mostani, és előző életeiben. Az élettér a Lélek tere, ami tartalmaz minden információt, és megoldási lehetőséget, amire ebben az életben szükség lehet. Itt felismerhető az életfeladat, sorsfeladat, és az út, amin keresztül el lehet érni azt. Személyiség, és Lélek részek egységes egésze, egy helyen.
A családállítás a morfogentikus térben történik, komoly Szellemi szabályok, és Törvényszerűségek keretei között. Az Egység tudat, Egység szemlélet számunkra azt jelenti, hogy mindig-minden körülmények között betartjuk a Rendet a Térben, az állítások vezetése közben. Egységben gondolkozni, dolgozni azt jelenti, hogy elismerem a morfogenetikus Teret teljesnek, egésznek, én magam alárendelődök ennek a nagyságnak, és alázattal szolgálom, azt adom oda az embereknek, amit számomra megmutat. Nem gondolok bele többet, és nem veszek el belőle.
Az Egység szemlélet csoportot feltételez, csoporttal dolgozunk a térben. Egyedül, magadban, az Én-ben nem tudod teljességében megélni az Egységet, szükséges valaki, akivel együtt emlékezhettek. A perifériára sodródott Én-nek szüksége van a segítségre, hogy valaki a kezét megfogja, és a középpont felé vissza vezesse.
Az állíttató szándékának megfelelően dolgozunk a Térben, a szándéka adja meg az irányt az állításhoz, a cél eléréséhez. Az állítást vezető alapfeltevés, hogy mindig van valaki, aki hiányzik az egészhez, Egységhez képest. Mi ezt a valakit keressük, ez az állítás lényege, hogy megtaláljuk a hiányzó láncszemet, és az állíttató újra megtapasztalhassa a teljességet, egységet.
Ahhoz, hogy ez a felismerés, és találkozás, megélése létrejöhessen, megértés, elfogadás, megbocsátás, elengedés szükséges. Ahhoz, hogy ezek a fogalmak az állíttatóban újra életre kelhessenek, alázat, és tisztelet kell. Ezt az alázatot, és tiszteletet, mi az állítás vezetői, és a segítők mutatjuk meg a Térben. Azzal, ahogy a segítők részt vesznek a folyamatban, ahogy segítik egymást abban, hogy az állíttató számára a Csoda megszülethessen.
– Családállítási témák:
* gyermekkori családdal, szülőkkel kapcsolatos problémák
* testvérrel, féltestvérrel kapcsolatos problémák
* társ és párkapcsolati problémák
* saját gyermekeinkkel felmerülő problémák
* betegségek a családban, illetve a saját életünkben
* halálesetek, válások feldolgozása
* szexuális és egyéb bántalmazás a családban vagy tágabb környezetben, ezek feldolgozása
* öngyilkosság, gyilkosság a családban
* titkok, eltitkolt események a családban.

– Spirituális és élet krízisek:
* Ki is vagyok én? Mi a dolgom a világban?
* Én részekkel való munka, leszakadt, eltávolodott aspektusok felkutatása, integrálása
* Integráció a saját életedbe
* Mi a dolgom a Földön? Merre menjek?

– Leszületés Misztériuma:
A Leszületés Misztériuma arról az útról szól, ahogy a Lélek egyáltalán megérkezik a Földi világ közelébe. A fogantatás előtti pillanatokról, másodpercekről. Bár ez az idő intervallum kicsinek tűnhet, mégis nagyon fontos esemény ez. Olyannyira fontos, hogy hatással van egész életünkre.
Megélheted az Egységből való kiválás konkrét élményét, megértheted, megélheted és megtapasztalhatod, hogy az Egység élménye, érzése mindig ott marad számodra. Találkozhatsz Szellemi szüleiddel, akik mély szeretettel, elfogadással, gondoskodással ajándékoznak meg. Részesülhetsz osztatlan figyelmükben, gondviselésükben és megértheted, hogy ők mindig veled vannak, hozzájuk bármikor visszatérhetsz. Ők kísérnek el, adnák át Földi szüleidhez.
Megélheted a leszületés és tapasztalás csodálatos és felemelő élményét, és ráébredhetsz, hogy Egységből indultál el, és tulajdonképpen mindig Egységbe érkezel meg. Más energiák vagy emberek alakítják ki az energiateret ami körülvesz, de az mindig Egységes. Felemelő, egész életedet meghatározó élmény ez!
Természetesen mindeközben a mezőben rendeződnek, helyreállnak azok a dolgok, amik el vannak csúszva. Kigubancolódik minden csomó, helyére kerül minden lényeges elem. Megélhetjük és magunkkal hozhatjuk a Teljesség csodálatos élményét, betöltheti szívünket a szeretet teljessége.
Ha megéled ezt a teljességet, önmagadban teljességre, békére, nyugalomra lelhetsz!
Ezen az állításon nincs semmi kommunikáció, finom Fényben, halk zene szól…
Misztérium, és ettől csodálatos!
Ezt az állítást, akkor kérheted, ha már voltál nálunk minimum egyszer segítőként egy állítási napon.

– Felszületés Misztériuma
Arról az útról szól, amikor valaki visszatér a földi létből a Szellemi Térbe. A Szellemi szülők várják útközben, ők várják ott, ahova a földi szülei már nem tudják elkísérni. A Szellemi szülei azok, akik a Leszületésben átadták őt a Földi szülőknek. Most vissza kérik, és a Lelket haza vezetik.
Ezen az állításon nincs semmi kommunikáció, finom Fényben, halk zene szól…
Azoknak ajánljuk, akik gyógyíthatatlan betegségben szenvednek, vagy haldokló hozzátartozójuk van, vagy a családjukban meghalt valaki, akit szeretnének tudatosan a Szellemi Térbe hazavezetni.
Ezt az állítást, akkor kérheted, ha már voltál nálunk minimum egyszer segítőként egy állítási napon.
Az állításokat Váradi Andrea (19 év tapasztalattal), és Dömötör Aletta (13 év tapasztalattal) vezeti.
Felváltva, spontán választás alapján vezetjük az adott napon az állításokat.
Részvételi díjat a webáruházban tudod fizetni: https://talentumok.com/uzlet/
– Témahozónak, állítónak: 30.000 Ft
– Segítőknek 10.000 Ft
Időpontok:
– Június 14. vasárnap 14.00-20.00
Helyszín:
– Shakti Jógastúdió, Mozgásközpont és Életmódcentrum
8000 Székesfehérvár, Liszt Ferenc. u. 11.
Akkor jelentkezz állítónak, vagy segítőnek, ha a Házirendet el tudod fogadni, és be is tudod tartani!
HÁZIREND:
–az állítói, vagy segítői díjat a webáruházban befizeted
-a részvételi helyedet akkor tudjuk garantálni, amikor a befizetésed megérkezett
-az állítás napján 14.00-ig megérkezel
-a Térben, és a szünetekben mellőzöd a mobiltelefonod használatát, megérkezésedkor lehalkítod
-a Térbe, ahol az állítások történnek, sem italt, sem ételt nem viszel be
-az állítások között kb. 15 perc szünet van
–a regisztrációddal elfogadod, hogy az utolsó állításon is részt veszel
-az állításokat, megélt szerepeket sem a Térben, sem utána nem beszéled ki senkivel
-a programra befizetett részvételi díjat nem tudjuk visszafizetni, fontos hogy ha jelentkeztél, ott legyél a programon
– tudatmódosító szerek hatása alatt nem veszel részt a programon (alkohol, drog)
Szeretettel várunk: Váradi Andrea és Dömötör Aletta
Advertisement

Event Venue

Shakti Jógastúdió, Liszt Ferenc utca 11, Székesfehérvár 8000, Magyarország, Szekesfehervar, Hungary

Tickets

Icon
Concerts, fests, parties, meetups - all the happenings, one place.

Ask AI if this event suits you:

More Events in Szekesfehervar

Kapcsol\u00f3d\u00e1s & Meg\u00fajul\u00e1s Est
Sat, 13 Jun at 05:00 pm Kapcsolódás & Megújulás Est

Székesfehérvár

P\u00e9terfy-Nov\u00e1k \u00c9va  a CASA vend\u00e9ge
Sat, 13 Jun at 06:00 pm Péterfy-Novák Éva a CASA vendége

Gárdonyi Géza u. 34-38., Agárd, Hungary, 2484

Szezonnyit\u00f3 Naplement\u00e9s Salsa \u00e9s Bachata T\u00f3Party a Velencei-t\u00f3n\u00e1l
Sat, 13 Jun at 07:00 pm Szezonnyitó Naplementés Salsa és Bachata TóParty a Velencei-tónál

TóParty Strand és Kemping

BIPP KertSz\u00ednh\u00e1z I R\u00f6viden - T\u00f6m\u00f6ren I Szatory, Blah\u00f3, HTG
Sat, 13 Jun at 07:30 pm BIPP KertSzínház I Röviden - Tömören I Szatory, Blahó, HTG

Fehérvárcsurgói Víztározó

Egyasszony \/\/ Sz\u00e9kesfeh\u00e9rv\u00e1r
Tue, 16 Jun at 07:00 pm Egyasszony // Székesfehérvár

Szent István Hitoktatási és Művelődési Ház

Szeretetkert Sz\u00e9kesfeh\u00e9rv\u00e1r - Megfelel\u00e9si k\u00e9nyszereink a munk\u00e1ban \u00e9s otthon
Wed, 17 Jun at 07:00 pm Szeretetkert Székesfehérvár - Megfelelési kényszereink a munkában és otthon

Köfém Művelődési Központ

Mascarada Encuentro Milonguero, 2026 Summertime Edition
Fri, 19 Jun at 01:00 pm Mascarada Encuentro Milonguero, 2026 Summertime Edition

Mercure Székesfehérvár Magyar Király

FEZEN Fesztiv\u00e1l 2026
Fri, 19 Jun at 02:00 pm FEZEN Fesztivál 2026

Székesfehérvár First Field

End Of Paradise | FEZEN Fesztiv\u00e1l | 06.19.
Fri, 19 Jun at 05:00 pm End Of Paradise | FEZEN Fesztivál | 06.19.

Székesfehérvár First Field

Sonata Arctica in Sz\u00e9kesfeh\u00e9rv\u00e1r
Fri, 19 Jun at 06:00 pm Sonata Arctica in Székesfehérvár

FIRST Field

Szekesfehervar is Happening!

Never miss your favorite happenings again!

Explore Szekesfehervar Events