Conscious Speed Dating (24-44 år) 1 mars STHLM

Sun Mar 01 2026 at 06:00 pm to 09:15 pm UTC+01:00

Sibyllegatan 46, SE-114 43 Stockholm, Sverige | Stockholm

Martina St\u00e5l - Terapi, events och retreats - Intoyoution
Publisher/HostMartina Stål - Terapi, events och retreats - Intoyoution
Conscious Speed Dating (24-44 \u00e5r) 1 mars STHLM
Advertisement
Wow - intresset för dejting har varit megastort. Förra eventet sålde slut - så här kommer två till <3
Detta event är för dig mellan 24-44 år. (27 feb kör jag 40+)

Välkommen att träffa massa härliga singlar <3
Vi öppnar upp för en djup kontakt in i hjärtat och kroppen. Vi låter energin strömma och vi möts sen parvis och undersöker kontakten mellan oss - både i samtalet och det kroppsliga.
Välkommen till ett event i kärlekens tecken med medvetna djupa möten och spännande, roliga övningar. Förbered dig för att möta underbara människor som är öppna och redo att mingla, samtala, dricka kaffe och kanske mer ;-)
Vi firar livet och kärleken tillsammans <3
Det här eventet är för singlar som vill möta singlar med intresse av personlig utveckling, träning, dans, natur, miljö, hälsa, meditation, yoga, andlighet, burn mm. En önskan till medveten närvaro som kanske är svårt att finna på dejting-ställen.
På vårt speed dating event kommer du få göra flera spännande övningar för att kunna skapa närvaro och djup i mötet med andra.
- eye-gazing,
- dela från hjärtat
- samtal som leder till djupare utforskande
Alla aktiviteter är guidade och vi skapar ett varmt, hållet och tryggt rum för dig att utforska möten i. För det är bara när vi känner oss trygga, öppna och avslappade som vi vågar visa vårt autentiska unika underbara jag för andra. Så första delen av eventet handlar det om att landa in i dig själv. När vi är redo möter vi sen potentiella partners i närvaro.
I slutet av aktiviteten får du en möjlighet att på ett enkelt sätt ge dina kontaktuppgifter till de singlar du skulle vilja träffa igen för en fika eller dejt. Kanske du hittar en partner eller nya fina vänner <3
Vi välkomnar singlar som är intresserade av medveten närvaro och personligt växande. Vi bjuder in:
- för män som söker kvinnor och omvänt
- dig som är mellan 24-44 år
Vårt mål är att föra samman ett lika stort antal män som kvinnor och öppnar upp för 14 platser av vardera könet. Så boka och betala din biljett omgående för att säkra dig en plats. Blir du sjuk kan du sälja din biljett till en person med samma kön (ingen återbetalning). Personen uppger ditt namn i kassan.
Pris: Earlybird 380 kr
Fullpris efter 15 februaril: 440 kr
ADDRESS: Sibyllegatan 46, Ingång på gaveln i korsningen mot Östermalmsgatan.
Dörren öppnar 18.00 stänger 18.30 då vi börjar & vi håller på till ca 21.30
Vi serverar lite snacks i pausen.
Varmt varmt välkommen ♥
Med mig har jag några fantastiska män som assisterar <3
(Är du man och vill assistera krävs det att du kommer 2 h innan + städ efteråt & att du varit med på en av mina "dejtings" tidigare.) Skriv till mig och berätta om dig: [email protected]. (Kvinnor bokar fullt snabbare än männen så därför väljer jag att ha manliga assistenter ;-).
Vi kommer få en så härlig kväll tillsammans <3 <3 <3

Martina Stål
OBS. Vid förhinder kan biljett säljas/skänkas till personer av samma kön. Ingen återbetalning. Be dem bara meddela ditt namn i dörren och att biljetten är bytt.
Du kan välja försäkring på Tickster om du vill kunna avboka.
Om Martina: Martina är Civilingenjör och Beteendevetare (psykologi), Existentiell samtalsledare, Steg 1 i Psykoterapi (Steg1 - under handledning). Martina arbetar som terapeut och har utvecklat den populära kursen "Den Intuitiva vägen" och håller retreats på Öland. Hon hämtar inspiration från Existentiell filosofi, Neurobiologi, Anknytning, Affektfokuserad terapi och andlighet. Martina driver också festkonceptet Chilli CoCreate.
www.martinastal.com
Advertisement

Event Venue

Sibyllegatan 46, SE-114 43 Stockholm, Sverige, Sibyllegatan 46, SE-114 43 Stockholm, Sverige, Stockholm, Sweden

Tickets

Icon
Concerts, fests, parties, meetups - all the happenings, one place.

Ask AI if this event suits you:

More Events in Stockholm

Vivaldi! \u2013 Karneval i Venedig
Sun, 01 Mar at 04:00 pm Vivaldi! – Karneval i Venedig

Hötorget 8, 111 57 Stockholm, Sweden

Orgelkonsert \u201dK\u00f6nigskinder\u201d
Sun, 01 Mar at 04:00 pm Orgelkonsert ”Königskinder”

Adolf Fredriks Kyrka

Bach, Reger och Buxtehude
Sun, 01 Mar at 04:00 pm Bach, Reger och Buxtehude

Oscarskyrkan

TMS BOWIE ISOLAR 1976 | 1 MARS TELEFONFABRIKEN STOCKHOLM
Sun, 01 Mar at 04:30 pm TMS BOWIE ISOLAR 1976 | 1 MARS TELEFONFABRIKEN STOCKHOLM

Telefonfabriken

The Planets
Sun, 01 Mar at 05:00 pm The Planets

Engelbrektskyrkan

Musikm\u00e4ssa med  musikaltema
Sun, 01 Mar at 05:00 pm Musikmässa med musikaltema

Mälarhöjdens kyrka

MARIO KART MOT POLITIKER
Sun, 01 Mar at 06:30 pm MARIO KART MOT POLITIKER

Bacchi Syre

VINTERREA OCH LAGERRENSNING P\u00c5 R\u00d6YK
Mon, 02 Mar at 08:00 am VINTERREA OCH LAGERRENSNING PÅ RÖYK

Torsgatan 27, 11321 Stockholm, Sweden

Skidskyttekampen 2026
Mon, 02 Mar at 03:00 pm Skidskyttekampen 2026

Stockholms stadion, 114 33 Stockholm, Sweden

Den svenska handelns historia med Anders Johnson
Mon, 02 Mar at 05:00 pm Den svenska handelns historia med Anders Johnson

Stora Nygatan 7, 111 27 Stockholm, Sweden

MILJ\u00d6L 2 mars - professor Karl-Henrik Rob\u00e8rt
Mon, 02 Mar at 05:00 pm MILJÖL 2 mars - professor Karl-Henrik Robèrt

Bacchi Syre

Stockholm is Happening!

Never miss your favorite happenings again!

Explore Stockholm Events