Advertisement
wakacje, wakacje, a czas leci, do Chicampu 2026 już 10 miesięcy. No, z małym hakiem... 19-21 czerwca 2026, zapamiętajcie tę datę:-)
Powoli, ale konsekwentnie ruszamy z przygotowaniami. NA pewno chcemy nie tylko powtórzyć, ale też rozbudować części warsztatowe. Zwłaszcza te warsztaty koncepcyjne, nieoczywiste. Trepanacja arbuzów, badanie per rectum, USG na sobie nawzajem, stadia rozwojowe larw, utrwalanie mięsa zimną plazmą i wiele wiele innych cieszyły się sporym powodzeniem. Czekamy na Wasze propozycje, zarówno koncepcyjne (daj nam pomysł a my go zrealizujemy) jak i organizacyjne. Przesyłajcie w komentarzach lub piszcie w wiadomościach.
Uwaga! Nowa tradycja:-). Wśród osób przesyłających zgłoszenia rozlosowane zostaną bezpłatne wejściówki na Chicamp 2026 (udział, nocleg, część pozamerytoryczna).
Warto:-). Warto też być współtwórcą chicampu:-)
Advertisement
Event Venue & Nearby Stays
Zatoka Bajka, Elocity, ulica Klasztorna 5, 46-040 Ozimek, Polska, Opole, Poland
Concerts, fests, parties, meetups - all the happenings, one place.

