Advertisement
🐒Har du barn som liker å klatre? På lørdag har du mulighet til å bli med på et introkurs i klatring på svabergene ute på vakre Verdens Ende. 🌊☀️🧗 Buldring er en form for klatring uten tau, denne dagen på lave klipper og store steinblokker ute i havgapet. Sikkerheten ivaretas av tjukkmadrasser (crashpads).
😎 Ingen forkunnskaper er nødvendig for å delta. Du får en innføring i teknikk og sikkerhet med instruktører fra Sandefjord og Vear klatreklubb.
⛰️ Deretter går vi ut på bergene og finner nye klatreruter sammen. Alle får utfordre seg og oppleve mestring på sitt nivå!
🔥Vi stiller også med bålpanne til grilling av medbragt lunsj, og lover en storslått naturopplevelse og god stemning i felleskap med andre som er nysgjerrig på klatring.
⚠️ Viktig! Alle barn som klatrer må være under oppsyn av en ansvarlig voksen.
🤸♀️ Passer for: Fra 8 år
⏱️ Oppmøte begge økter: Parkeringen på Verdens Ende
🤩 Det er gratis å delta, men du må melde deg på et tidspunkt i lenken under.
🕛 Påmelding økt 1 11:00-13:00: https://besokssenter-faerder-nasjonalpark.hoopla.no/event/1911489381
🕛 Påmelding økt 2 13:15-15:15: https://besokssenter-faerder-nasjonalpark.hoopla.no/event/1138375543
Advertisement
Event Venue
Helgerødveien 590, 3145 Tjøme, Norway, Helgerødveien 590, 3145 Færder, Norge, Sandefjord, Norway
Tickets
Concerts, fests, parties, meetups - all the happenings, one place.











