Advertisement
BUBBLY 'CHANSON' BRUNCH met live chansons!Zondag 12:30 – 15:30 | L’Amour Toujours – Den Haag ❤️
Zondag is er maar één plek waar je wilt zijn: aan tafel bij L’Amour Toujours voor een frivole, bruisende en bovenal bubbly brunch.
We trekken de kurken los, zetten de deuren open en nodigen je uit voor een lange, luie lunch vol lekkers, live muziek en lichte roesjes.
🎶 Live chansons van Menestrel.nl
Twee charmante heren, gewapend met gitaren en Franse bravoure, zingen je dwars door de middag heen. Denk: Parijs in de winter, maar dan in Den Haag – met betere koffie, vriendelijke obers en minder toeristen.
🍴À la carte genieten
Onze lunchkaart staat vol Franse klassiekers en moderne favorieten: escargots, coquilles, moules au vadouvan, magret de canard of een sappige tournedos Rossini. Alles is te vinden op onze website. Jij bestelt waar je zin in hebt – wij schenken er iets moois bij.
🍷Bubbles, wijn, cocktails? Bien sûr.
Een brunch zonder alcohol is gewoon ontbijt. Wij schenken gul en met liefde: van sprankelend tot stevig, alles om de zondag glans te geven.
🥂 Kom proosten, praten, luisteren, lachen – en misschien een beetje wiegen op je stoel.
Want bij L’Amour Toujours is de zondag nooit saai, en de liefde altijd vloeibaar.
Reserveren is aan te raden – en aanlokkelijk.
Check de data!
Zo. 2 nov.
Zo. 14 dec.
Zo. 11 jan.
Zo. 8 feb.
Zo. 8 mrt.
Zo. 5 apr.
Advertisement
Event Venue & Nearby Stays
Prins Hendrikplein 10, Den Haag, Prins Hendrikplein 10, 2518 JB Den Haag, Nederland, The Hague, Netherlands
Concerts, fests, parties, meetups - all the happenings, one place.











