Borokov Borokov • Youniss • Cactus Brugge

Wed Mar 25 2026 at 07:30 pm to 11:00 pm UTC+01:00

Cactus Café | Brugge

Cactus Muziekcentrum
Publisher/HostCactus Muziekcentrum
Borokov Borokov \u2022 Youniss \u2022 Cactus Brugge
Advertisement
• Geschifte elektronica vs uitdagende leftfield hiphop & postpunk in een out of the box double bill
• Tickets: €17 vvk | €20 add | €14 jongerentarief | €13 abonnement Prikkaart (prijzen incl. handling cost)
• Locatie: Cactus Café | Bargeweg 10 8000 Brugge
• Deuren: 19u30
• Meer info: http://www.cactusmusic.be
• • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • •
BOROKOV BOROKOV
Als er al iets bestaat dat Borokov Borokovs formule kan worden genoemd, is die waarschijnlijk uit volgend citaat te destilleren: “Wij maken in de eerste plaats muziek waar we zelf op willen dansen. Ook wanneer de muziek in kwestie niet meteen als dansmuziek klinkt.”
Het resultaat hiervan kan bijvoorbeeld op hoekige synthpop lijken, ... op arbeidsongeschikte hi-NRG, krauttrock met dubbele ‘t’, bovenfreudiaanse elektrapunk, acid house met verjaardagsthema, no no wave, een polyfone paniekaanval, of meertalige klaagzang. Alsof Borokov Borokov iedere track een nieuwe kans aangrijpt om zich uit de omklemming van het eigen keurslijf los te waltzen, weliswaar zonder garantie op succes.
Hun eerste drumcomputer vonden ze trouwens op een vuilnisbelt in Borsbeek.
YOUNISS
Borokov maakt in de eerste plaats muziek waar ze zelf op willen dansen. Ook wanneer de muziek in kwestie niet meteen als dansmuziek klinkt. Het resultaat kan op hoekige synthpop lijken of op arbeidsongeschikte dance en is altijd een feest waard.
Youniss.
De in Antwerpen gevestigde multidisciplinaire artiest Youniss Ahamad opereert als een kwantumdeeltje: voortdurend onttrekt hij zich aan alle gemakkelijke categorisering. Voor zijn muziek laat Ahamad zich beïnvloeden door zijn roots in Ivoorkust en Irak en zijn ervaringen als persoon van kleur, opgegroeid in de Antwerpse rand. Rond deze thematiek weeft hij een muzikaal web van elektronica, postpunk, leftfield hiphop en noise.
Op zijn aankomende album zet Ahamad een stap weg van de noise en verkent hij het volledige bereik van zijn stem. Als ode aan de moderne stad en als strijdkreet tegen gentrificatie is Good Effort! (18/03) een muzikale wending richting jazz, beïnvloed door artiesten als Kendrick Lamar, Flying Lotus en Slauson Malone en met gastbijdragen van internationale artiesten als Quelle Chris en Petit Noir.
Advertisement

Event Venue

Cactus Café, Katelijnestraat 160, 8000 Brugge, België, Brugge, Belgium

Tickets

Icon
Concerts, fests, parties, meetups - all the happenings, one place.

Ask AI if this event suits you:

More Events in Brugge

Isbells
Tue, 24 Mar at 08:00 pm Isbells

Stadsschouwburg

Annemie Struyf & Soetkin Baptist | Lieve Hemel | Brugge
Wed, 25 Mar at 08:00 pm Annemie Struyf & Soetkin Baptist | Lieve Hemel | Brugge

Stadsschouwburg Brugge

Psychonaut \u25cf Cactus Bruges
Thu, 26 Mar at 07:30 pm Psychonaut ● Cactus Bruges

Bargeweg 10, 8000 Brugge, Belgium

Youth Orchestra Flanders & Joshua Brown \/ Stravinsky, Shostakovich & Brewaeys
Thu, 26 Mar at 08:00 pm Youth Orchestra Flanders & Joshua Brown / Stravinsky, Shostakovich & Brewaeys

't Zand 34, 8000 Brugge, Belgium

W.E.R.F. records invites Meral Polat
Thu, 26 Mar at 08:00 pm W.E.R.F. records invites Meral Polat

KAAP (Brugge - Werfstraat 108)

Infohuis autisme - Brugge
Thu, 26 Mar at 09:00 pm Infohuis autisme - Brugge

Oostmeers 105, 8000 Brugge, België

Caf\u00e9 Frida
Fri, 27 Mar at 07:00 pm Café Frida

Korf Brugge

Brugge is Happening!

Never miss your favorite happenings again!

Explore Brugge Events