Advertisement
Hva skal til for å møtes? Hva er et godt møte for deg?I anledning lansering av "Når mennesker møtes" vil Marit Uppstad gi noen eksempler fra boka og inspirere hver og en til å ta små grep i hverdagen for å få til gode og trygge menneskemøter.
Boka forteller om ulike praksishistorier fra faget psykodrama, og det handler om menneskemøter. Psykodrama er et kommunikasjonsverktøy. Og vi kan starte med oss selv.
Marit Uppstad er født i 1966. Hun er psykodramatiker, miljøterapeut, lærer, skribent, bor og er vokst opp i Haugsbygd.
Hun er en av de tre redaktørene av boka som nå lanseres.
Er du samfunnsengasjert og ønsker å bidra til et inkluderende samfunn? Kom til biblioteket på Kvinnedagen og bli kjent med Marit Uppstad, psykodrama og boka "Når mennesker møtes".
Gratis inngang, enkel bevertning og boksalg med signering.
Velkommen!
Advertisement
Event Venue & Nearby Stays
Hønefoss bru 1E, Sentrumskvartalet, 3510 Hønefoss, Norway, Hønefoss bru 1E, 3510 Hønefoss, Norge,Hønefoss, Norway