Awaken the Dancer - weekend Warszawa

Fri Sep 30 2022 at 05:00 pm to Sun Oct 02 2022 at 05:00 pm UTC+02:00

Astanga Yoga Studio | Warsaw

Awaken the Dancer
Publisher/HostAwaken the Dancer
Awaken the Dancer - weekend Warszawa
Advertisement
Awaken the Dancer
warsztat weekendowy
Zapraszamy na niezwykły warsztat, który powstał dzięki wspólnej pasji do samorozwoju i ruchu, połączenia niezwykłych osobowości, idei i wielu lat praktyki i doświadczeń. Zabierzemy Cię w niezwykłą podróż, podczas której przebudzisz w sobie Twojego prawdziwego tancerza, nawiążesz głębszy kontakt ze swoim ciałem, intuicją i naturalnym przepływem energii.
Ten warsztat jest o Tobie i Twoim ciele. O tym jak odnaleźć w sobie naturalny przepływ w ruchu i tańcu, poza krokami i choreografią. To taniec twoich emocji i tego co przeżywasz w danej chwili. O poszukiwaniu swojego autentycznego ruchu i podążaniu za intuicją.
W każdym z nas płynie energia życia i kreacji. Można je poczuć i doświadczyć poprzez ruch i taniec, które maja głęboko transformujący wpływ na nasze ciało, emocje i życie. Każdy może wyrażać się poprzez taniec, niezależnie od wieku i posiadanej techniki. Na warsztacie będziemy budzić naszego wewnętrznego tancerza i uczyć się głębokiego czucia ciała, otwierania się na ruch intuicyjny i podążania za tym co w danej chwili jest dla nas autentyczne.
Uwalnianie ciała i pozwalanie sobie na swobodną ekspresję w ruchu może być niezwykle uzdrawiające na wielu poziomach. Ciało i umysł są ze sobą nierozwalanie związane, a ich związek odzwierciedla się w naszej rzeczywistości. Poprzez świadomy rozwój możemy niezwykle pozytywnie wpłynąć na swoje życie, relacje, ciało i doświadczenia, pogłębić kontakt z samym sobą, z innymi ludźmi, transformować związki, doświadczać więcej przyjemności i lekkości w życiu i w byciu.
Z miejsca tego wyjątkowego połączenia z samym sobą będziemy doświadczać, jak to jest otwierać się na czucie innych i połączenie w ruchu bez narzuconej struktury i techniki, tak aby przepływ między tancerzami był jak najbardziej naturalny i prawdziwy. Będziemy pogłębiać połączenie i uczyć się jak tańczyć w parze.
To więcej niż taniec, to bycie w tu i teraz w prawdzie swojego ciała i dzielenie się tą energią i flow.
Będziemy szukać w sobie naturalnego ruchu i poczucia się w nim komfortowo, przepływu energii w tańcu i w ciele. Szukać innego poziom komunikacji. Pierwotnego, zakorzenionego w naszym ciele, instynktownego, esencjonalnego.
Ten poziom komunikacji pozwoli nam się przenieść w inną rzeczywistość, uruchomi dopaminę, oksytocynę i endorfiny w naszym organizmie, co może doprowadzić do ekstatycznych przeżyć. Ale może też nas otworzyć na siebie, na czucie, uzdrawianie, ścieżkę uwolnienia emocji, medycyny, ruchu…pozwolić zrozumieć innych i siebie poprzez poszerzanie świadomości.
Warsztaty są dla każdego poszukującego głębszego kontaktu z samym sobą i tym co nas otacza, niezależnie od doświadczenia w tańcu. Dla tych, którzy już tańczą, ale chcą wejść głębiej w emocje w tańcu i czuciu siebie. Odnaleźć swój własny styl i formę ekspresji. Dla tych, którzy chcą tańczyć, ale nie wiedzą jak zacząć, a klasyczne lekcje nie dają satysfakcji. Dla tych, którzy chcą poczuć przepływ w tańcu między jedną, czy wieloma osobami.
To czego możesz doświadczyć:
- jak poczuć się bezpiecznie w tańcu
- jak odnaleźć swój autentyczny ruch
- jak przestać się go wstydzić i go uwolnić
- jak go zaakceptować i pokochać
- jak czerpać radość i energię z ruchu
- jak komunikować się ze swoimi emocjami i uczuciami poprzez ruch
- jak wykorzystać ruch i taniec do rozwoju świadomości
- jak tworzyć bezpieczną przestrzeń w interakcji z innymi
- jak poczuć się swobodnie w tańcu z drugą osobą
- jak pozwalać sobie na swobodną ekspresję w połączeniu z innymi
- nauczymy się swojego języka tańca, a potem nauczymy się słuchać języka innych
- jak już nauczymy się słuchać – nauczymy się rozmawiać i prowadzić konwersację za pomocą ruchu i tańca, tak aby potem mogła się ona zamienić w dialog z partnerem, czy z wieloma osobami
Nasz warsztat łączy w sobie pracę z ciałem, taniec, metody terapeutyczne, ścieżki duchowe i tantryczne, a przede wszystkim wiele lat naszych doświadczeń i praktyki w dziedzinach ruchu, tańca, terapii i pracy z ciałem.
Free your body, your mind will follow
DATA:
30.09.2022 (piątek) - 2.10.2022 (niedziela)
Zaczynamy w piątek ok 17:00,
w sobotę zajęcia trwają od rana do późnego wieczora,
w niedzielę od rana, kończymy ok. 17:00.
W sobotę i niedzielę przewidziane są przerwy na posiłki.
CENA WARSZTATU:
750 zł - I tura - 10 miejsc - do 31.07 -
850 zł - II tura - 15 miejsc - od 1.08 - 31.08
950 zł - III tura - od 1.09
cena warsztatu nie zawiera noclegu i wyżywienia, wymagany zadatek
PROMOCJA:
- za przyprowadzenie dodatkowej osoby zniżka 50 zł
- jeśli powtarzasz weekend zniżka 100zł
GDZIE:
Astanga Yoga Studio
ul. Gałczyńskiego 4, Warszawa
www.astanga.pl
REJESTRACJA:
[email protected]
Ania: tel/WhatsApp +48 535 555 994

PROWADZĄCY:
Anna Sandra
Założycielka Making OH! Przestrzeni rozwoju dla par i singli. Facilitatorka izraelskiej Art Of Love School Shachara Caspi. Prowadzi warsztaty, kręgi dla kobiet, wieczory Dance Medicine, oraz 7-dniowe treningi Art of Love Intensive. Współorganizatorka Festiwalu Świadomości i Pracy z Ciałem Serpiente 2019 i 2020 oraz licznych międzynarodowych warsztatów tantrycznych i rozwojowych. Edukatorka, pasjonatka samorozwoju, pracy terapeutycznej i pracy z ciałem, edukacji seksualnej i tantry.
W ciągu ostatnich 10 lat Anna uczyła się różnych metod pracy z ciałem i terapią, takich jak psychoterapia metodą Lowena, medytacje Osho, mindfulness, psychologia, kontakt improwizacja, edukacja seksualna, tantra i więcej. Szkoli się u międzynarodowych nauczycieli, pogłębia wiedzę i zdobywa doświadczenie na studiach i kursach.
Tworzy bezpieczną przestrzeń, w której grupy mają możliwość rozwoju w sferach seksualności i edukacji seksualnej, komunikacji i granic, pracy z ciałem i oddechem, rozumienia i wyrażania emocji, pracy z wzorcami i schematami.
Pasjonuje się poznawaniem alternatywnych sposobów życia w społeczności i zgłębianiem ludzkiej psychiki, życiem w prawdzie i z pełnym potencjałem, obejmując na drodze wszystkie wyzwania, zawsze znajdując iskrę światła w ciemności. Wierzy że podążanie ścieżką serca otwiera na życie pełne harmonii i przepływu z wszechświatem.
www.eng.shacharcaspiartoflove. com/about-eng/
------- > > >
Jan Górczak
Tancerz, podróżnik, fotograf, DJ. Zawodnik i trener Smoczych Łodzi mistrzów Europy z 2017 r., z 10-letnim doświadczeniem. Od najmłodszych lat pasjonat tańca i różnych form rozwoju ruchowego, jak zouk, crossfit, movement (Ido Portal), taniec intuicyjny. Zdobywał warsztat u takich nauczycieli jak Brenda & Anderson, Xandy Liberato, Pasty & Hilde, Joanna Czajkowska, Klaudia Kopiec, czy Pati & Luke. W 2019 r. zaproszony przez Sopocki Teatr Tańca do udziału w spektaklu tanecznym "TAB' Nowy początek", który miał swoją premierę w 2020 r. roku na deskach teatru w Sopocie.
Od wielu lat podróżuje po świecie fotografując, ucząc się i praktykując między innymi na festiwalach tanecznych, muzycznych czy tantrycznych.
Pasjonuje się różnorodnością kultury i jej wpływu na społeczeństwo oraz rolą i funkcjonowaniem człowieka w zorganizowanej społeczności. Uwielbia grać w skomplikowane planszówki i kreować magię w swoim otoczeniu.
www.facebook.com/JanGorczakPhotography

a tak wspominają uczestnicy:
"Dla takich momentów warto żyć! Dla mnie ten warsztat to dużo więcej niż taniec. To głęboka terapia w której odnalazłem siebie. To była podróż przez doznania i emocje w przestrzeni pełnej pięknych, wrażliwych i ciepłych ludzi. To miejsce w którym poczułem tyle dobra, ciepła i prawdy ile nie poczułem przez cały ostatni rok. Warto się odważyć! Warto w to wejść! Ogromnie polecam! Be wild and free! AHO!"
Marek, 03 2021
"Czasami trudno w słowach przekazać coś, co można tylko poczuć. Dziękuję Wam za wspaniałe warsztaty, które otworzyły mnie na przyjmowanie Miłości. To, w jaki sposób tworzycie warsztaty, które stopniowo otwierają ciało, najpierw na czucie siebie do czucia w grupie jest magiczne. Powolne, delikatne jak kwiat, któremu dostarcza się wszystkie składniki tak, aby mógł w swoim tempie otworzyć się i poczuć w pełni promienie słońca.
Dziękuję i do zobaczenia!
Z trzepoczącymi skrzydłami,
Motyl ❤"
Patrycja, 04 2021
"Warsztaty Aweken The Dancer u Ani i Janka były jednymi z najpiękniejszych warsztatów na jakich byłam. Świetnie zorganizowane, ćwiczenia dobrane w taki sposób, że nawet wieczorem miało się siłę na jeszcze parę godzin na parkiecie. Od warsztatów minęło już parę dni, a ja czuje się wciąż pełna energii, radości, mam wrażenie jakbym zrzuciła z ciała nagromadzone przez cały poprzedni rok emocje. W warsztacie wzięłam udział z partnerem, który nigdy nie był skłonny do tańca, a teraz bardzo odczuł jego ogromna moc terapeutyczna. Mam wrażenie, że porozumiewamy się teraz na innym poziomie, nie trzeba nam tyłu słów, bardziej czujemy siebie wzajemnie, inaczej dotykamy. Weekend z Ania i Jankiem był cudownym przeżyciem, niezapomnianym i uruchamiającym we mnie jeszcze większą miłość do tańca ale też jeszcze więcej radości z życia i bycia z drugim człowiekiem :)"
Sylwia, 2021
Advertisement

Event Venue & Nearby Stays

Astanga Yoga Studio, Gałczyńskiego 4,Warsaw, Poland, Warsaw, Poland

Sharing is Caring:

More Events in Warsaw

Trening medyczny w ci\u0105\u017cy i po porodzie
Fri Sep 30 2022 at 11:00 am Trening medyczny w ciąży i po porodzie

Good Move

Inauguracja Roku Akademickiego 2022\/2023
Fri Sep 30 2022 at 11:00 am Inauguracja Roku Akademickiego 2022/2023

SGGW / Warsaw University of Life Sciences

3. Kongres PTMS\u017b: Ewolucja
Fri Sep 30 2022 at 03:00 pm 3. Kongres PTMSŻ: Ewolucja

Centrum Medyczne Kształcenia Podyplomowego

Warsaw Tango Meeting, Jonathan Saavedra and Clarisa Aragon
Fri Sep 30 2022 at 06:00 pm Warsaw Tango Meeting, Jonathan Saavedra and Clarisa Aragon

Warsaw Old Town

Leilighet Hopping - ANSA
Fri Sep 30 2022 at 06:00 pm Leilighet Hopping - ANSA

Warsaw, Poland

On Art Dance & Music
Fri Sep 30 2022 at 06:30 pm On Art Dance & Music

Chono Lulu Bistro & Bar

.MORE: CHILDREN OF ZEUS (UK) | Jassmine | Warszawa
Fri Sep 30 2022 at 07:00 pm .MORE: CHILDREN OF ZEUS (UK) | Jassmine | Warszawa

Jassmine

Eivor, support: Elinborg
Fri Sep 30 2022 at 07:00 pm Eivor, support: Elinborg

NIEBO

Warsaw is Happening!

Never miss your favorite happenings again!

Explore Warsaw Events