Advertisement
Aprašymas:Balandžio 17 – gegužės 24 d. „Asaba“ projektų erdvėje (Gerosios Vilties g. 5, Vilnius) vyks audimo dirbtuvės „Užsispyrusi viltis“ su Marijonu Verbel.
Tekstilės dirbtuvių metu Marijonas Verbel supažindins su dažymo ant metmenų technika bei audimu ant rėmo. Kviečiami visi, ieškantys atsvaros šiandienos socialinėms ir politinėms įtampoms. Dirbtuvėse audimo praktika taps būdu sulėtėti ir kartu reflektuoti apie tai, kas mums leidžia neiširti.
Svarbi informacija:
Dirbtuvės nemokamos.
Dirbtuves sudaro dvi sesijos: dažymas ir audimas.
Vienos sesijos trukmė – apie 3 valandos.
Rekomenduojamas amžius – nuo 16 metų.
Grupės:
I: Balandžio 17 (17–20 val.) ir 19 d. (12–15 val.)
II: Balandžio 24 (17–20 val.) ir 26 d. (12–15 val.)
III: Gegužės 8 (17–20 val.) ir 10 d. (12–15 val.)
IV: Gegužės 22 (17–20 val.) ir 24 d. (12–15 val.)
Registracija: el. paštu [email protected] (temoje nurodykite: „Užsispyrusi viltis“).
Dirbtuvės yra meninio projekto, kurio rezultatai rudenį bus pristatyti „Verpėjų“ galerijoje (Marcinkonys), dalis.
Projektą finansuoja Lietuvos kultūros taryba.
Apie meninink*:
Marijonas Verbel yra šiuolaikinio meno kūrėj* iš Vilniaus. An domina trintis tarp konceptualumo ir dekoratyvumo. Marijonas daugiausia dirba su tekstile, audimu ir edukacija, tačiau tuo neapsiriboja – taip pat domisi meno kritikos bei kuravimo praktikomis.
Advertisement
Event Venue
Gerosios vilties g. 5, Vilnius, Lithuania
Tickets
Concerts, fests, parties, meetups - all the happenings, one place.











