Advertisement
Art director Dorine de VosVan kroonluchter tot kamernummer, van kunst tot strijkkwartetten
*** Deze Ontmoeting is uitverkocht***
Dorine de Vos was als Art Director verantwoordelijk voor de inrichting en het grafisch ontwerp van Villa Augustus. Ze neemt het publiek tijdens deze Ontmoeting graag mee op een reis door haar verbeelding.
Hoe komt ze tot haar illustraties en tekeningen? Welke kunstenaars inspireren haar? En hoe kijkt ze terug op al die interieurs die ze vormgaf – van Café Tabac Schlemmer in Den Haag tot Hotel New York in Rotterdam, van een bejaardenhuis in Eindhoven tot Filmhuis Lumière in Maastricht?
Een ontmoeting tjokvol kleur en verhalen, over design en bijzondere vondsten, decors en boeken, versierdrift en nieuwsgierigheid.
PRAKTISCH
Datum: dinsdag 3 maart
Aanvang: 20.15 uur
Toegang: €15,00
Locatie: Torenzaal van Villa Augustus, Oranjelaan 7, 3311 DH Dordrecht
Meer informatie & kaartjes: www.villa-augustus.nl/programma
********
OVERIGE ONTMOETINGEN IN AUGUSTUS 2026:
3 februari: Vogelaars Kees Moeliker, Saskia van Loenen en Jean-Pierre Geelen - De ijsvogel als troost tegen alle ellende in de wereld
17 februari: Designer Bertjan Pot
17 maart: Grafisch vormgever Karel Martens
#ontmoetingeninaugustus #villaaugustus #dordrecht #avondjeuit #natuur #cultuur #kunst #design #grafischdesign #graphicdesign #dorinedevos #ernestvanderkwast #grafischontwerp #illustratie
Advertisement
Event Venue & Nearby Stays
Oranjelaan 7, 3311 DH Dordrecht, Netherlands, Oranjelaan 7, 3311 DH Dordrecht, Nederland, Dordrecht, Netherlands
Tickets
Concerts, fests, parties, meetups - all the happenings, one place.






