Advertisement
---------------------- ENGLISH VERSION BELOW --------------------Februárban és márciusban Thury Lili vezetésével kézműves programokkal is várunk szeretettel mindenkit a POSTA-ban.
A második alkalommal környékből inspirálódva papírvárost, diorámát készítünk. Mi is az a dioráma? Általában egy tájat, jelenetet mutat be kicsinyített méretben és
három dimenzióban.
A Népszínház utcai részletekből kiindulva kisméretű diorámát
készítünk. Kapualjak, házfalak, falfirkák és boltok alakulnak át egy cipősdobozban olyan jelenetté, ahol a hétköznapi pillanatok keverednek a fantáziánkkal, amihez fotókat és színes papírokat fogunk használni.
Az alkotás végén mindenki hazavihet egy saját dobozba zárt Népszínház utca-részletet, amely lehet álomszerű, de otthonos és valóságos is!
------------------------------------------------------------------------
In February and March, we welcome everyone to POSTA with arts and craft programs led by Lili Thury.
For the second time, inspired by the neighborhood, we are creating a paper city, a diorama. What is a diorama? It usually represents a landscape or scene in miniature and
three dimensions.
Based on details from Népszínház utca, we will create a small-scale diorama.
Doorways, house walls, graffiti, and shops will be transformed into a scene in a shoebox where everyday moments mix with our imagination, using photos and colored paper.
At the end of the workshop, everyone can take home their own box containing a detail of Népszínház utca, which may be dreamlike, but is also familiar and real!
Advertisement
Event Venue & Nearby Stays
Népszínház utca 42, Budapest 1081, Magyarország, Népszínház utca 42, Budapest 1081, Magyarország, Budapest, Hungary
Concerts, fests, parties, meetups - all the happenings, one place.











