Advertisement
Divadlo žije!Duben patří v Napajedlích tradičně ochotnickému divadlu. Jeden z nejstarších divadelních festivalů ochotnických souborů v České republice je pořádán právě u nás.
Během festivalového týdne se představí pět ochotnických souborů. Po čtyři soutěžní večery mohou hlasovat i diváci, jak se jim představení líbilo a rozhodnout tak o nejlepším představení letošního ročníku. Poté se mohou diváci každý večer zúčastnit veřejného hodnocení odbornou porotou.
Poslední festivalový den, v sobotu 11. 4. proběhne slavnostní vyhlášení výsledků, předání cen a nakonec diváci zhlédnou nesoutěžní představení.
Program festivalu:
🎭 úterý 7. 4. / 18:30/ Divadelní soubor Zdeňka Štěpánka / Bůh masakru
85 min., režie: Igor Stránský
🎭 středa 8. 4. / 19:00 / Divadelní spolek Kroměříž / (NE)korektní pravidla
70 min., režie: Ladislav „Láry“ Kolář
🎭 čtvrtek 9. 4. / 19:00 / Studio divadla Haná / Copak tu nezbyli lidé (R. U. R.)
70 min., režie: Tomáš Dorazil
🎭 pátek 10. 4. / 19:00 / Divadelní soubor MonAmour / Dokud se randí
55 min., režie: Bety Minářů
🎭 sobota 11. 4. / 18:30 / vyhlášení výsledků a nesoutěžní představení / Divadlo Brod / Půldruhé hodiny zpoždění
90 min., režie: Roman Švehlík
Předprodej vstupenek je zahájen v infocentru a kině.
Festival pořádá Klub kultury Napajedla a Divadelní soubor Zdeňka Štěpánka.
Divadelní festival je pořádán za podpory Města Napajedla, Zlínského kraje a pod záštitou hejtmana Zlínského kraje Radima Holiše.
Advertisement
Event Venue
Kino Napajedla, Na Kapli 459, 763 61 Napajedla, Česko, Zlin, Czech Republic
Tickets
Concerts, fests, parties, meetups - all the happenings, one place.





