Advertisement
Milé maminky a děti,víte, co se děje v sobotu 7.3. 2026 v perníkové chaloupce v Království perníku u Pardubic?🛖🧹 Ježibaba se probouzí ze zimního spánku. 🧙♀️😴Společně můžeme být u toho - tam, kde to medovým perníkem voní nejvíc.🍪🐝
Do areálu ve v den akce Probouzení ježibaby ze zimního spánku VOLNÝ VSTUP, pokud byste se chtěli přidat na zážitkový program, je potřeba své místo rezevovat přes rezevační systém Království perníku.(https://www.pernikova-chaloupka.cz/akce/ukaz.phtml?id=276272)
‼️Na webovkách uvádí, že program není vhodný pro děti do 4 let, ale já beru i dvouletou dceru. Zážitkový program trvá hodinu.
📌Parkoviště u Restaurace pod Kunětickou horou
💰Vstup Perníková chaloupka po rezervaci 120Kč/osoba (rezervace přes rezervační systém Království perníku)
🌐https://www.pernikova-chaloupka.cz/program/rezervace_k3.phtml
Přidejte se k nám zjistit, jestli se už Ježibaba naučila, jak se sedí na lopatě ;)
Ambasadorka pro Active moms and kids,
Kačka a holky Éla s Ájou"
Advertisement
Event Venue
Restaurace pod Kunětickou horou, Ráby 34, Staré Hradiště,Stare Hradiste, Pardubice, Czech Republic
Tickets
Concerts, fests, parties, meetups - all the happenings, one place.











