Advertisement
Een muzikale reis vol hits, verhalen en humor...In het eerste weekend van augustus 2026 brengt Stadstheater De Boemel een unieke immersive muziektheatershow die het leven en de nalatenschap van Henny Vrienten tot leven brengt.
Gebaseerd op het meeslepende boek van Leo Oldenburger nemen we je mee langs de hoogtepunten uit de carrière van de legendarische voorman van Doe Maar. Verwacht een avond vol herkenbare hits, ontroerende verhalen en een flinke dosis humor.
Henny Vrienten (1948–2022) groeide vanaf zijn achtste op in Tilburg. In de voormalige danstent De Spoel zag hij Doe Maar voor het eerst optreden. In zijn huis aan de Bisschop Zwijsenstraat schreef hij later veel van de grootste hits van de band. Zijn invloed op de Nederlandse muziek en op de culturele ontwikkeling van Tilburg is onmiskenbaar.
Als frontman van Doe Maar schreef Vrienten geschiedenis: nooit eerder was een Nederlandse band zó populair. Hysterische fans, uitverkochte zalen en een ware merchandise-rage maakten Doe Maar tot een fenomeen. Na het uiteenvallen van de band in 1984 bouwde Vrienten verder aan een indrukwekkende solocarrière en componeerde hij muziek voor films en televisie.
De voorstelling wordt uitgevoerd door Makersfabriek / Stichting Tilburgs Hoop,
met: 🎤 Tributer John NL
ðŸŽKleinkunstenaar Gerard Korthout
Laat je meevoeren door muziek, herinneringen en verhalen over een van de grootste iconen uit de Nederlandse popgeschiedenis.
🎟 Entree: €13,-
#stadstheaterdeboemel #spoorzone013 #iedereen #volgers #uitlichten #Tilburg #UitInTilburg #DeBoemel #HennyVrienten #DoeMaar #LiveMuziek #TheaterTilburg #TilburgEvents
Advertisement
Event Venue
burgemeester Brokxlaan 8-76, 5041 SB Tilburg Tilburg, Netherlands, Burgemeester Brokxlaan 8-76, 5041 SB Tilburg, Nederland, Tilburg, Netherlands
Tickets
Concerts, fests, parties, meetups - all the happenings, one place.






