Advertisement
Запишете се като ни пишете тук или изпратите и-мейл на [email protected]На 19 АПРИЛ ще сме на едно от любимите ни места около София за еднодневно каяк приключение по бреговете на яз. Искър. Ще сме от страната на резервата и ще се насладим на сърните, които се виждат от каяците, докато плаваме.
Еднодневният каяк излет е насочен към придобиване на основни умения за гребане с туристически каяк и е подходящ за всички, особено полезен за тези от вас, които никога не са гребали и биха искали да се впуснат в някое от по-дългите ни приключения, но не са сигурни дали ще се справят.
Чудесен за тестване на възмоностите преди някой от другите ни трипове.
➡ Очакваме Ви направо там! Не забравяйте преди това да запазите място като ни пишете на [email protected] или по телефон!
🚣♀ Началният час е 10:30 ч.
💰➡Цена – 49 EUR/човек
Може да осигурим транспорт на 7 души, цената за транспорт е 10 евро/човек
Излета е подходящ за начинаещи!
*** Местата са малко и се запълват бързо, така че ако планувате да се включите, не го обмисляйте дълго.***
Молим всички, които се запишат за каяк излета, да са половин час по-рано на началната точка /на всички, които се запишат, ще изпратим точни координати на началното място/
В цената е включено:
Двуместен каяк, от марка RAINBOW, с рул за управление;
Гребло – марка RAINBOW;
Спасителна жилетка – марка AQUAMARINE;
Шприцка – изработена от водонепромукаема материя;
Водач;
Advertisement
Event Venue
Язовир Искър, Sofia, Bulgaria
Tickets
Concerts, fests, parties, meetups - all the happenings, one place.










