Business Events in Slavutich

Check out happening business events all around Slavutich, KV

Mining & Minerals Expo 2022

Tue Oct 18 2022 at 10:00 am Міжнародний Виставковий Центр

АГРОМОНІТОРИНГ 2022

Tue Jun 21 2022 at 09:00 am Premier Hotel Rus

EQ BUSINESS FORUM'22: Емпатія. Рішення. Ресурси

Fri Jul 15 2022 at 07:30 am Ramada Encore Kyiv

E‑Comps+DigiTec 2022

Tue Oct 18 2022 at 09:00 am Міжнародний Виставковий Центр

Технології захисту/ПожТех 2022

Tue Sep 27 2022 at 10:00 am Міжнародний Виставковий Центр

Зброя та безпека 2022

Tue Sep 27 2022 at 09:00 am Міжнародний Виставковий Центр

Міжнародний Промисловий Форум 2022

Tue Nov 15 2022 at 10:00 am Міжнародний Виставковий Центр

Авіасвіт ‑ ХХІ

Tue Sep 27 2022 at 10:00 am Міжнародний Виставковий Центр

Ukrainian Food Expo 2022

Thu Jun 09 2022 at 09:00 am КиївЕкспоПлаза виставковий центр

ЄвроБудЕкспо 2022

Tue Oct 18 2022 at 09:00 am Міжнародний Виставковий Центр

Енергетика в промисловості 2022

Tue Oct 18 2022 at 09:00 am Міжнародний Виставковий Центр

Виставка Здоров'я і довголіття-2022

Thu Sep 08 2022 at 10:00 am Виставка Здоров'я і довголіття

U Tomorrow Summit 2022

Fri Jul 01 2022 at 10:00 am UNIT.City

Kyiv International Economic Forum 2022

Thu Oct 06 2022 at 07:00 am КВЦ Парковий

InvestPro Ukraine Kyiv 2022

Wed Sep 14 2022 at 09:00 am Hilton Kyiv (30 Tarasa Shevchenka Blvd, Kyiv, Ukraine)

III International Electric Power Forum

Tue May 24 2022 at 10:00 am КиївЕкспоПлаза виставковий центр

KRUPA Conference

Fri May 20 2022 at 10:00 am Палац Спорту (Київ)

Діагностика організму на виставці ЗДОРОВ'Я і ДОВГОЛІТТЯ-2022

Thu Sep 08 2022 at 10:00 am Виставка Здоров'я і довголіття