Advertisement
Drodzy Klubowicze! 🖐Zapraszamy Was na najbliższe Asbiro Investors Sheffield!
Widzimy się 20 września 2025 w Mercury Spa Sheffield.
To wyjątkowa okazja, aby poszerzyć swoją wiedzę, nawiązać nowe kontakty i skorzystać z doświadczeń ekspertów z różnych dziedzin!
➡️ 𝐁𝐈𝐋𝐄𝐓𝐘: www.asbiroinvestorssheffield.co.uk
_________________________________________________________
🏅 OPCJA WIECZORNEGO MASTERMIND🏅
Po raz kolejny możecie wykupić także opcję MASTERMIND.
Czy warto?
Z biletami MASTERMIND otrzymacie nie tylko najlepsze miejsca na sali w czasie sobotniego wydarzenia, ale przede wszystkim dostaniecie zaproszenie na specjalną kolację z naszymi prelegentami! Dzień wcześniej w Double Tree by Hilton będziemy mogli spotkać się z naszymi gwiazdami oraz organizatorami wydarzenia. To wyjątkowa okazja, aby nawiązać nowe, bardzo cenne kontakty. To także doskonała okazja do wymiany wiedzy oraz inspiracji z ekspertami w swojej dziedzinie. Ponadto posiadaczy biletów MASTERMIND zaprosimy na specjalny, przygotowany tylko dla nich lunch w przerwie sobotniego Asbiro oraz niedzielne wyjście networkingowe.
Liczba miejsc BARDZO OGRANICZONA ▶️
➡️ 𝐁𝐈𝐋𝐄𝐓𝐘: www.asbiroinvestorssheffield.co.uk
________________________________________________________
🎤 Tym razem gościmy pięć wyjątkowych osób 🎤
🟢 Dr Jacek Bartosiak to założyciel i CEO Strategy & Future, wiodącego polskiego think tanku geopolitycznego, oraz autor bestsellerowych książek "Pacyfik i Eurazja. O wojnie" (2016) i "Rzeczpospolita między lądem a morzem" (2018), które przewidywały współczesne konflikty globalne. Jako Senior Fellow w Potomac Foundation w Waszyngtonie i Dyrektor Programu Gier Wojennych Fundacji Pułaskiego, jest uznanym ekspertem w dziedzinie geostrategii, specjalizującym się w analizie rywalizacji mocarstw na Pacyfiku i w Eurazji. W latach 2018-2019 pełnił funkcję CEO spółki Centralny Port Komunikacyjny, kierując największą infrastrukturalną inwestycją w Polsce, a jego analiza miejsca Polski w globalnej grze geopolitycznej czyni go jednym z najważniejszych współczesnych myślicieli strategicznych. Łączy głęboką wiedzę teoretyczną z praktycznym doświadczeniem biznesowym jako partner zarządzający kancelarii prawnej i współzałożyciel studia gier strategicznych Play of Battle.
🟢 Sławek Zawadzki to założyciel i CEO Kanga Exchange - jednej z wiodących platform kryptowalutowych w Polsce, z ponad 15-letnim doświadczeniem w branży fintech i technologii blockchain. Pod jego kierownictwem Kanga rozwinęła się w kompleksowy ekosystem obejmujący giełdę kryptowalut, ponad 330 kantorów stacjonarnych na świecie oraz innowacyjne rozwiązania jak stablecoiny czy tokeny personalne. Jako seryjny przedsiębiorca i wizjoner, aktywnie promuje masową adopcję kryptowalut w codziennym życiu, dzieląc się wiedzą jako prelegent na międzynarodowych konferencjach oraz prowadząc edukacyjny Kanga University Podcast. Jego misją jest połączenie świata tradycyjnych finansów z technologią blockchain.
🟢 Daniel Siwiec - Praktyk rynku nieruchomości, deweloper i autor bestsellerów takich jak „Nowoczesny Inwestor” czy „Flipy od zera”. Od lat prowadzi własne spółki inwestycyjne i szkoli przyszłych inwestorów, dzieląc się autorskimi strategiami. Twórca SYSTEMU FLIPOWEGO®️, prezes Big City Broker i mentor setek osób, które dziś działają w branży.
🟢 Anna Wilczyńska to doświadczony doradca kredytowy z AD Financial, który przez ostatnie 10 lat specjalizuje się w pomaganiu klientom w uzyskaniu kredytów hipotecznych na nieruchomości inwestycyjne. Jej główną ekspertyzą są kredyty buy-to-let, bridging oraz komercyjne, a szczególną pasją - wspieranie landlordów w zakupie pierwszej nieruchomości na wynajem oraz strategicznym rozbudowywaniu ich portfolio inwestycyjnego. Dzięki dogłębnej znajomości brytyjskiego rynku kredytowego i wieloletniemu doświadczeniu, Anna skutecznie łączy potrzeby inwestorów z możliwościami finansowania, oferując kompleksowe wsparcie od kredytów rezydencjalnych po złożone finansowanie komercyjne. Jej praktyczne podejście i specjalistyczna wiedza czynią ją cennym partnerem dla każdego, kto chce rozwijać swoje inwestycje w nieruchomości w Wielkiej Brytanii.
🟢 Saif Derzi a Pharmacist turned award-winning property trader. I started a pharmaceutical arbitrage business, lost everything I had and started again from scratch. This is a story of resilience and property trading is very much that.
Has been in property for over 9 years since he bought his property in 2015, fast forward to today and he has bought and sold over 600 properties for his trading company SDGB Properties.
Won Property Trader of the Year in 2022 at the property investor awards and continue to pave the way in the property trading space.
🟢 Paweł Kukiz-Szczuciński - lekarz psychiatra, terapeuta, pediatra, inwestor w branży nieruchomosci. Uczestnik licznych misji medycznych w rejonach wojen i katastrof , w za udział w których został dwukrotnie odznaczony Krzyżem Zasługi za Dzielność. Autor książki „Konwój życia" - opisującej ewakuację dzieci chorych na nowotwory z terenu objętej wojną Ukrainy którą kierował w 2022 roku. Ekspert współpracujący z Archiwum X - zespołem policji zajmującym rozwiązywaniem najtrudniejszych spraw kryminalnych sprzed lat. Prowadzi swój kanał na YT „Misja psychiatria".
________________________________________________________
Nasze wydarzenie jest dedykowane wszystkim zainteresowanym pogłębianiem wiedzy o inwestowaniu oraz optymalnym zarządzaniu majątkiem. Jeśli chcesz poznać przedsiębiorców, wymienić poglądy, dzielić się doświadczeniami i nawiązać relacje z osobami o podobnym podejściu, to właśnie miejsce dla Ciebie. Skorzystaj z okazji, aby zapytać i poradzić się ekspertów oraz dowiedzieć się, czym zajmują się inni uczestnicy.
Nie zwlekaj, zarezerwuj swoje miejsce już teraz i dołącz do nas na tym wyjątkowym wydarzeniu! Czekają na Ciebie inspirujące prelekcje, wartościowe kontakty i wiele ciekawych doświadczeń.
Do zobaczenia na spotkaniu! 👍
✅ www.asbiroinvestorssheffield.co.uk ✅
Advertisement
Event Venue & Nearby Stays
Mercure Spa Hotel Sheffield, Cheney Row, Norfolk Street, Sheffield, S1 1, United Kingdom
Tickets