Advertisement
Пориньте у світ ніжної музики, витончених емоцій і гармонії на особливому вечорі у Музеї Соломії Крушельницької. У камерній атмосфері салону звучатимуть музичні шедеври у виконанні видатних українських музикантів: скрипаля Назарія Пилатюка та піаніста Петра Довганя.Програма поєднує твори українських та закордонних композиторів, що розкривають різні музичні традиції й стилі. Твори Євгена Станковича, Валентина Сильвестрова та Мирослава Скорика відзначаються глибоким емоційним змістом і національною автентичністю. У композиціях Йоганна Себастьяна Баха та Астора П’яццоли, відчувається багатство європейських музичних традицій: від барокової контрапунктичної складності Баха до пристрасної емоційності П’яццоли, що що додає програмі неповторного ритму й пристрасті. Така комбінація дозволяє створити діалог між культурами та епохами, відкриваючи багатогранність класичної музики.
Цей вечір стане подорожжю через різні емоції та стилі. Відчуйте велику силу та красу музики у виконанні талановитих українських музикантів!
Виконавці:
Назарій Пилатюк - скрипка
Петро Довгань - фортепіано
Програма:
Євген Станкович - Українська поема
Арво Пярт - Братство
Йоганн Себастьян Бах - Арія з сюїти Ре мажор
Валентин Сильвестров - Чотири колискові
Мирослав Скорик - Мелодія
Винницький - Танго
Астор Пʼяццола - Прощавай Ноніно
Астор Пʼяццола - Облівіон
Богдана Фроляк - Ноктюрн
Тривалість: близько години
Вартість квитків: 300 грн
Адреса: вулиця Соломії Крушельницької, 23.
Ця подія буде цікава відвідувачам від ~7 років
Про виконавців:
Назарій Пилатюк — український скрипаль, соліст-інструменталіст вищої категорії Національного будинку органної та камерної музики України. Народний артист України, член-кореспондент НАМУ, кандидат мистецтвознавства, професор. Лауреат міжнародних конкурсів: Міжнародного конкурсу скрипалів Богодара Которовича (Харків, 1999), ім. К. Флеша (Угорщина, 2003), ім. М. В. Лисенка (Київ, 2007), володар Ґран-прі конкурсу скрипалів; "У благословенні скрипалевих рук" (Тернопіль, 2010); на Міжнародному конкурсі скрипалів ім. Ю. Янкелевича отримав першу премію та спеціальний приз – скрипку роботи видатного французького майстра А. Карбонаре. У 2010 році нагороджений Великою золотою медаллю Національної академії мистецтв України. Нагороджений премією молодих вчених Львівської обласної державної адміністрації та обласної ради (2010). У 2014 році здобув звання кандидата мистецтвознавства України. Учасник фестивалів: «Kyiv Music Fest» (Київ, 1999–2022), «Дні культури України в Молдові» (Кишинів, 2000), «Зірки планети» (Ялта, 2001–2003), «Музика – наш спільний дім» (Харків, 2003), «Дні музики над Одером» (Польща), Фестивалю ім. А. Дідура (Польща, 2005), Фестивалю німецької музики в Польщі (Польща, 2006), Фестивалю у Гантері (США, 2008–2024), «Дні музики Мирослава Скорика» (Київ, 2013–2024), «Charleston Music Fest» (США, 2020–2023), «Mariupol Classic» (2021–2022). Лауреат Фонду культури «Нові імена України» (Україна, 2001), постійний учасник фестивалю «Віртуози» (Львів). Президентський стипендіат (2005, 2009, 2021); Кращий студент року (Україна, 2008). У 2008–2010 роках — концертмейстер та соліст симфонічного оркестру філармонії в м. Ополє (Польща). У 2004 році закінчив Львівську середню спеціальну музичну школу-інтернат ім. С. Крушельницької — клас професора І. Пилатюка. У 2004–2011 роках навчався у Львівській національній музичній академії ім. М. В. Лисенка (клас професора І. Пилатюка).
«Назарій Пилатюк – талановитий, надзвичайно перспективний скрипаль-віртуоз із почуттям стилю та блискучою технікою, яку він підпорядковує єдиній меті – розкриттю змісту музики. Неординарний скрипаль, його яскрава перемога на конкурсі К. Флеша є підтвердженням цього», — так відгукувався про нього С. Сондецкіс у своєму рекомендаційному листі. Виконавський стиль Назарія Пилатюка вирізняється блискучою віртуозністю, яка природно поєднується з натхненним поетичним мисленням та індивідуально-неповторним образно-емоційним чуттям. Він є яскравим представником нової генерації музикантів України.
Петро Довгань – Заслужений діяч мистецтв України, кандидат мистецтвознавства, доцент кафедри спеціального фортепіано Львівської національної музичної академії ім.М.Лисенка, лауреат всеукраїнських та міжнародних конкурсів. Навчався у Львівській музичній академії та аспірантурі в класах Е.Чуприк та Р.Криштальського. Як соліст та ансамбліст є постійним учасником міжн. та українських музичних фестивалів, зокрема, «Варшавська осінь» та «Дні музики Кароля Шимановського» (Польща), «Kyiv Music Fest» (Київ), органної (Суми, Ужгород) музики, «Міжн. фестиваль ім. П.І.Чайковського та Н.Ф. фон Мекк» (Вінниця), «Beethoven’s Music» до 250-річчя з дня народження Л.ван Бетовена (Дніпро), «Буковинський листопад» (Чернівці), «Контрасти», «ЛюдкевичФест», «Музичні зустрічі в Національному музеї», «Ніч у Львові», «Академія» (Львів). Виступав на сценах Польщі, Німеччини, Швейцарії, Угорщини, Норвегії, Росії. Співпрацював з диригентами: Г.Маттес, С.Камартін, (Швейцарія), Р.Аріста (Аргентина), Р.Ревакович (Польща), В.Плоскіна, І.Юзюк, Р.Филипчук, Я.Колесса, І.Пилатюк, В.Сивохіп, Ю.Скрипник, Е.Сокач (Україна) та ін. Виступав у супроводі Національного оркестру України, Академічного симфонічного оркестру Львівської філармонії, Академічного молодіжного симфонічного оркестру «INSO-Львів», камерних оркестрів «Академія» (Львів), «Perpetuum Mobile» (Івано-Франківськ), Академічний камерний оркестр РОФ (Рівне), «Арката» (Вінниця) та ін.. Співпрацював з такими композиторами: М.Скорик, В.Рунчак, О.Щетинський, А.Нікодемович, А.Пярт та ін..
Понад двадцять років є сценічним партнером народного артиста України, скрипаля-віртуоза Назарія Пилатюка. Має записи на радіо та телебаченні в Україні та Польщі.
Advertisement
Event Venue & Nearby Stays
вул. Соломії Крушельницької, 23, Lviv, Ukraine
Tickets