Advertisement
ПЪТЕШЕСТВИЕ И ТЕРАПЕВТИЧНА ПРОГРАМА ЗА ПРЕОДОЛЯВАНЕ НА ЖИТЕЙСКИ СТРАХОВЕ И ОГРАНИЧЕНИЯ И СПРАВЯНЕ С ФОБИИ ОТ ВОДА И ДЪЛБОЧИНАИСКАШ ЛИ ПОВЕЧЕ ОТ ЖИВОТА?
• Искаш ли да усещаш повече вдъхновение, смелост, размах, да се пуснеш с тоталност, в директно съприкосновение с потока на живота?
• Какво те спира? Какви ограничения, страхове и бариери стоят на пътя ти да бъдеш наистина толкова голям, колкото копнееш да бъдеш?
• Изпитваш ли необясним или неконтролируем страх от водата всеки път, когато останеш без дъно под краката си? Не е ли така и в живота ти, взаимоотношенията и мечтите ти?
Ако си задаваш въпроса: „Това ли е, което искам от живота?“, ако имаш тревожност за утрешния ден, за близките си, за Смисъла, значи все още има съзнателни или неосъзнати СТРАХОВЕ, КОИТО ТЕ СПИРАТ, детски травми или наслоени чужди страхове, които все още носиш.
В това пътешествие буквално и символично ще се опитаме да преминем отвъд ограниченията, които ни спират да живеем живота, който искаме. Всички имаме страхове. Въпросът е какво правим с тях и до каква степен ги оставяме да ни контролират.
ПРЕДСТАВИ СИ КАКВО БИ НАПРАВИЛ, АКО НЕ СЕ ПОДДАВАШ НА СТРАХОВЕТЕ СИ?
В този кратък, но интензивен и практичен курс ще си позволим:
• Да разгледаме какво ни спира да бъдем големи, да случваме мечтите си, да преживяваме живота с неговия пулс, поток и приключение
• Да освободим някои от ограничаващите вярвания и поведения, които ни пречат да реализираме пълния си потенциал
• Да се научим как да изключим безпокойството в момента, в който се появи и да се отпуснем в непознатото и новото
В този курс ще преживеете практически упражнения за преодоляване на страховете:
• Реални предизвикателства с гмуркане за директна терапия (exposure therapy) и ресурсно-ориентирани практики за подкрепа и лечение
• С помощта на водолазна екипировка, упражнения за вода и под вода и експертни съвети ще научите как да пренасочвате мозъка си, без да преобладава страха, да контролирате състоянието си и да създадете здравословни навици, които най-добре ви служат и занапред.
• Ще разполагате със знанията и инструментите, за да създадете бързо облекчение на тревожността, за да живеете по-щастлив и пълноценен живот БЕЗ СТРАХОВЕ.
Всъщност често най-големият ни страх е, че ако наистина надскочим своите ограничения, ще трябва да променим себе си и това ще промени живота ни. Искаме промяната, но се страхуваме от нея. Предизвикателството в този курс ще бъде как да СЪГРАДИМ ЕДНА НОВА СВОЯ ЛИЧНОСТ, един нов подход към живота. Тази промяна може да се отрази на всички сфери на живота ни!
Заповядайте на това пътешествие отвъд страховете и направете грандиозен скок в най-смелата си същност!
ТОЗИ СЕМИНАР Е ЗА ТЕБ, АКО:
☀ си се уморил да се страхуваш и те боли да продължаваш да правиш компромиси, да отлагаш или да намираш извинения
☀искаш да се отвориш за живота си, вместо да се задоволяваш с малко, от страх
☀желаеш да подкрепиш смелостта и силата си, волята и осъзнатостта за да си покажеш, че можеш да бъдеш ПО-РАЗЛИЧЕН – такъв, какъвто винаги си искал да бъдеш!
С ТОЗИ КУРС ЩЕ СИ ДАДЕШ ВЪЗМОЖНОСТ:
✺ да надскочиш себе си, пътувайки на далечно разстояние в непозната и екзотична среда, на магичния остров Бали като се отдалечиш от рутината и обичайните тежести;
✺ да възобновиш духовната си връзка, да се осмелиш, да си върнеш усещането за живот в доверие като се изправиш пред ограниченията на ума си и преодолееш отдавна залегнали страхове и пречки пред свободата си
✺ да се презаредиш чрез терапевтични и медитативни практики, посещения на храмове и великолепни места
От тази група можеш да си тръгнеш с нова визия за живота си и за теб самия. За теб това ще бъде въпрос на едно категорично решение веднъж завинаги, а за нас - едно голямо ПРЕДИЗВИКАТЕЛСТВО, през което да преминем заедно. Обещаваме ти един красив и постепенен процес на преодоляване на твоите собствени предели чрез единствения възможен начин, смелото щурмуване на всички тях!
Преодоляването на страховете, аквафобията и таласофобията е постепенен процес и може да се постигне чрез последователна работа, но този курс е чудесно начало!
* Излагате се на директни ситуации във водата, а не просто да говорите за проблема
* Експозиционната терапия често се провежда в продължение на няколко сесии, винаги в безопасна, контролирана среда.
* Терапията се прилага и психологически, като записваме и анализираме вашите реакции, мисли, чувства и усещания и даваме подходящи упражнения и техники за лечение въз основа на вашите преживявания.
____________________________________
ПРОГРАМА ПО ДАТИ:
⫸29.03. 2025 – Полет София – Доха - Денпасар
⫸30.03 – Пристигане Transfer Airport – EmOcean, Amed,Bali
⫸31.03 – Въведение във водата и основна екипировка. Терапевтична програма.
⫸1.04. Работа от брега: шнорхелинг – постепенно навлизане. Семинарни практики за преодоляване на страховете.
⫸2.04 – гмуркане в открито море. Терапевтични практики.
⫸3.04 Завършителна част на семинара.
⫸4.04 – посещение на Pura Taman Pecampuhan Sala temple ( и церемония) - връщане и последна нощувка в Амед
⫸5.04 - отпътуване към Улуату и посещение на оризовите полета (опционално и по желание на групата). Настаняване в хотел и свободно време.
⫸6.04, 7.04 - Свободно време и нощувки в Улуату, с възможност за плаж, разходки до Uluwatu temple, ULU cliffhouse и Убуд. Padang Padang beach, Sunset point - закриваща част. Нощувка.
⫸8.04. – късно отпътуване за България с възможност за late check out и посещение на The Istana (затворен комплекс с басейни, външно СПА, йога център).
Пристигане в България на 9.04.
⚡️Бутикова група. САМО 10 МЕСТА!
ЦЕНИ за пакет БЕЗ САМОЛЕТЕН БИЛЕТ, който включва:
• такса за курса: работа с инструктор и психотерапевт,
• Водолазно оборудване, лодка, инструктаж
• Работа в басейн
• 5 нощувки със закуски в Амед, EmOcean Beach Boutique Resort
• 3 нощувки със закуски в Улуату
• Трансфери: Летище – Амед – Улуату- Летище
• 3 екскурзии: Храмът Pura Taman (1 ден), Убуд (1 ден), Улуату (1 ден);
КРАЙНИ ЦЕНИ (без самолетен билет) *:
При двойно настаняване ( споделена стая): 2400 евро на човек (4700 лева)
При единично настаняване: 2870 евро на човек (5600 лева)
Пакетната цена не включва застраховки, обеди и вечери, както и разходи от личен характер.
* Самолетен билет може да се купи чрез препоръчана агенция или самостоятелно. Препоръчва се полета през Доха, Катар. За връзка с агенцията за самолетни билети: 0889717704 Пина, [email protected]
За информация и въпроси:
[email protected]
0888 802 383
0886 166 199 - Ина Димитрова
Advertisement
Event Venue & Nearby Stays
Amed Beach - Bali, Karangasem Regency, Klungkung, Indonesia
Tickets