Žymūs džiazo muzikantai: Marialy Pacheco (Kuba) ir Joo Kraus (Vokietija) koncertuos Vilniuje!

Fri, 17 Oct, 2025 at 07:00 pm UTC+03:00

Fortepijonų salonas "Organum" | Vilnius

:: Tavo Koncertai ::
Publisher/Host:: Tavo Koncertai ::
\u017dym\u016bs d\u017eiazo muzikantai: Marialy Pacheco (Kuba) ir Joo Kraus (Vokietija) koncertuos Vilniuje!
Advertisement
Žymūs džiazo muzikantai: Marialy Pacheco (Kuba) ir Joo Kraus (Vokietija) koncertuos Vilniuje!
Puiki žinia visiems įkvėpiančio, autentiško ir meistriškai atliekamo džiazo gerbėjams!
Spalio 17 d. 19 val. jaukioje Vilniaus koncertinėje salėje “Organum” (Savanorių pr. 1) įvyks nepakartojamas koncertas, kuris nepaliks abejingų ir ilgam išsaugos nuostabios ir šviesios šventės jausmą.
Meno gerbėjų jau gerai žinoma ir pamėgta pianistė Marialy Pacheco, yra ne kartą koncertavusi Lietuvoje kartu su puikiais perkusininkais: marokiečiu Rhani Krija (iš dainininko Sting grupės) ir kolumbiečiu Miguel Altamar, šį kartą koncertuos drauge su talentingu ir originaliu trimitininku Joo Kraus iš Vokietijos. Marialy, gimusi Kuboje, dieviškai skambina fortepijonu ir atrodo kaip supermodelis! (stebuklingas derinys, ar ne?).
Džiazo kritikai apie ją rašo: „Ji gali groti klasikinę muziką, mėgsta bliuzą, Monk ir Ellington ir ji
gali svinguoti kaip 100 velnių!
Marialy Pacheco groja taip, kaip atrodo - nuostabu! Tie, kurie mano, kad tai tik muzikinis-geografinis komponentas, tik Kuba ir Karibai ir tikisi, kad ji interpretuos salsą, klysta. Marialy Pacheco turi savitą
„perkusinį“ stilių, kuris iš karto primena Keith Jarrett ir kuria melodines linijas, kurios
kilusios iš Oskar Peterson atlikimo manieros.
Įspūdinga, kaip ji įpina perkusiją į svingą, kartu išlaikydama nuostabų prisilietimo švelnumą, sukuria gylį ir žaižaruojantį malonumą. Nenuostabu, kad ji buvo pirmoji moteris laimėjusi prestižinį Montreux džiazo pianistų konkursą ir tapusi pirmąja džiazo pianiste pasaulyje, kuri oficialiai buvo pavadinta „Bösendorfer Artist“. Jos koncertinėje programoje skamba autorinė muzika, taip pat kompozitorių, tokių kaip Eliseo Grenet, Ernesto Lecuona ir kt. kūrinių aranžuotės.
Atsitiktinė pažintis su trimitininku-virtuozu Joo Kraus buvo ypatingai sėkminga. J. Kraus atkeliavo iš kitos džiazo planetos, jo stichija buvo funk-jazz, klubinės muzikos skambesys. Būdamas 19 metų jis laimėjo pirmąją vietą Vokietijos nacionaliniame konkurse „Jugend Musiziert“. 90-tųjų pradžioje kartu su bosistu Helmut Huttler įkūrė pasaulyje garsų hiphopo duetą „Tab Two". Naudojimas kompiuterio,
programuojami efektai tuo metu buvo proveržis muzikoje, ypač džiaze.
Joo Kraus, be kita ko, Havanoje įrašė albumą, įkvėptą Kubos ritmų „Sueño“ ir aranžavo Michael Jackson dainas įmantriu džiazo stiliumi, išlaikydamas pagarbą popmuzikos karaliaus kūrybai!
2013 m. jis pelnė “Echo Jazz” apdovanojimą kaip geriausias trimitininkas ir tai buvo jau šeštasis jam suteiktas Vokietijos džiazo asociacijos apdovanojimas – „auksinis diskas“ už solinį albumą „Public Jazz Lounge“!
Marialy Pacheco ir Joo Kraus muzikinis susitikimas vienoje scenoje yra tarsi aistrų, emocijų, nuostabios ir kuriančios energijos sprogimas!
Pačios Marialy žodžiais tariant: „Šis unikalus derinys sukuria gaivų, naują skambesį, kurio rezultatas yra tradicinės kubietiškos muzikos, afrokubietiškų ritmų, šiuolaikinės europietiškos muzikos sintezė,
džiazu dvelkianti muzikinė fantazija.
Bilietai į unikalų žymaus džiazo dueto Marialy Pacheco ir Joo Kraus koncertą Vilniuje, koncertinėje salėje “Organum” (Savanorių pr. 1) spalio 17 d. 19 val. parduodami visose Bilietai.lt kasose ir internete!
Papildoma informacija dėl bendradarbiavimo, koncerto, meet & greet, bilietų užsakymo teikiama telefonais: +37064536403, +370 61801331.
Advertisement

Event Venue & Nearby Stays

Fortepijonų salonas "Organum", Noriunoriunoriu Ofisas, LT-03116 Vilnius, Lietuva, Vilnius, Lithuania

Tickets

Sharing is Caring:

More Events in Vilnius

Projektas k\u016bnams ALKIS
Fri, 17 Oct at 06:00 pm Projektas kūnams ALKIS

Dūmų fabrikas

Scena be vaidmens \u2013 dramos terapijos u\u017esi\u0117mimai suaugusiems
Fri, 17 Oct at 06:00 pm Scena be vaidmens – dramos terapijos užsiėmimai suaugusiems

Mažoji teatro akademija

Dalios Vaicenavi\u010dien\u0117s albumo ,,Kranto dainos" pristatymo koncertas
Fri, 17 Oct at 06:00 pm Dalios Vaicenavičienės albumo ,,Kranto dainos" pristatymo koncertas

Vilniaus apskrities Adomo Mickevičiaus viešoji biblioteka

All Lithuanian Weekend 2025
Fri, 17 Oct at 06:30 pm All Lithuanian Weekend 2025

Lindyhop.lt klubas

Ri\u010dardas Gavelis \u201eJauno \u017emogaus memuarai\u201c (re\u017e. Egl\u0117 \u0160vedkauskait\u0117)
Fri, 17 Oct at 06:30 pm Ričardas Gavelis „Jauno žmogaus memuarai“ (rež. Eglė Švedkauskaitė)

Arklių g. 5, LT-01305 Vilnius, Lithuania

Nomad Table Vilnius
Fri, 17 Oct at 07:30 pm Nomad Table Vilnius

Vilnius, Lithuania

Mindaugas Vadoklis ir Vytautas Strai\u017eys Jazz duo
Fri, 17 Oct at 07:45 pm Mindaugas Vadoklis ir Vytautas Straižys Jazz duo

Verslo centras Europa

Backyard Presents: EsDeeKid & Rico Ace
Fri, 17 Oct at 08:00 pm Backyard Presents: EsDeeKid & Rico Ace

Kablys

DAIVA STARINSKAIT\u0116 | TAMSTA
Fri, 17 Oct at 08:00 pm DAIVA STARINSKAITĖ | TAMSTA

A. Strazdelio g. 1, Vilnius, 02102 Vilnius, Lithuania

BACHATA FRIDAY with Teodoru & Natalija\ud83d\udc9c PC CUP\ud83d\udc9c
Fri, 17 Oct at 08:00 pm BACHATA FRIDAY with Teodoru & Natalija💜 PC CUP💜

Upės g. 9, 09308 Vilnius, Lithuania

Vilnius is Happening!

Never miss your favorite happenings again!

Explore Vilnius Events