Zaangażowani w przyrodę - rodzinny spacer edukacyjny

Sun Aug 07 2022 at 11:00 am to 01:00 pm

Rezerwat przyrody Morysin | Warsaw

Centrum Kultury Wilan\u00f3w
Publisher/HostCentrum Kultury Wilanów
Zaanga\u017cowani w przyrod\u0119 - rodzinny spacer edukacyjny
Advertisement
Rodzinny spacer edukacyjny (opiekun + dziecko w wieku 6-12 lat) pt. „Zmysłowe poznawanie przyrody”
Filia CKW na Zawadach, plac Vogla
- 7.08.2022 (niedziela) – godz. 11.00-13.00
Miejsce zbiórki: przystanek Europejska 02, który znajduje się przy ul. Zygmunta Vogla. Stamtąd powędrujemy do Rezerwatu Morysin.
Bezpośrednia bliskość terenów zielonych naszej stolicy wiąże się z wieloma korzyściami dla jej mieszkańców. Każdy, kto korzysta z walorów otaczającej go przyrody, powinien mieć świadomość, że jest za nią współodpowiedzialny. Uczestnicy zajęć dowiedzą się, jakie działania mogą pomóc otaczającej ich przyrodzie, w jaki sposób powinni dokarmiać zimą ptaki, a także gdzie należy szukać pomocy, gdy chcemy pomóc poszkodowanym dzikim zwierzętom. Zajęcia będą miały również na celu zainspirowanie i zachęcenie lokalnej społeczności do podjęcia wspólnych działań na rzecz ochrony najbliższej przyrody.
Zapisy na warsztaty przyjmujemy w placówkach Centrum Kultury Wilanów oraz przez stronę: https://www.strefazajec.pl/course/view/id/37676. Liczba miejsc jest ograniczona! Udział bezpłatny!
Warsztaty odbywają się w ramach projektu "Bliżej Vogla 2022. Twórcze KLIMA-Ty", który otrzymał dofinansowanie Biura Edukacji Kultury m.st. Warszawy z Funduszu Edukacji Kulturalnej 2022 w Dzielnicy Wilanów.
Advertisement

Event Venue & Nearby Stays

Rezerwat przyrody Morysin, ,Warsaw, Poland, Warsaw, Poland

Tickets

Discover more events by tags:

Workshops in Warsaw

Sharing is Caring: