YIN Miofascioplastyka twarzy cz. 1

Sat Apr 22 2023 at 10:00 am

Warsaw | Warsaw

Z mi\u0142o\u015bci do refleksologii
Publisher/HostZ miłości do refleksologii
YIN Miofascioplastyka twarzy cz. 1
Advertisement

YIN Miofascioplastyka twarzy to terapia skoncentrowana na potrzebach fizjologicznych i energetycznych warstwy mięśniowo-powięziowej (SMAS) okolic twarzy oraz szyi i dekoltu.
Jest ona składową pionierskiej w Polsce i na świecie drepoterapii, czyli wielowarstwowej terapii twarzy, a poprzez twarz także całego ciała.
YIN Miofascioplastyka jest jedną z najsilniejszych terapii manualnych wykonywanych na mikrosystemie twarzy
i wywołujących uwolnienia emocjonalne.
Jest to związane z właściwościami tkanki łącznej, a konkretnie powięzi, które pamiętają wydarzenia z naszego życia i towarzyszące im emocje.
Powięzi pod wpływem dotyku "rozpuszczają" tę pamięć.
Procesy uwalniania emocji przebiegają różnie u różnych osób, mogą być subtelne lub bardzo gwałtowne. Mogą pojawiać się już podczas przeprowadzania zabiegu albo są odsunięte w czasie.
Dlatego tak ważne jest odpowiednie przygotowanie praktyka do prowadzenia tej terapii i do towarzyszenia osobie poddającej się YIN Miofascioplastyce w tej zmianie.
Uwolnienia napięć pozwalają na odbudowanie zasobów siły życiowej i sprawiają, że organizm może działać na "optymalnych obrotach".
Wszystko dzięki równoważeniu ciała łącznego, które dzieje się w naszym przypadku od ... głowy, bo w sieci łącznej panuje zasada "jako na górze, tak i na dole" i odwrotnie.
Ci, którzy kochają filozofię, znajdą tu nawiązania do zasad Kybalionu :-).
Ważne jest, by zrozumieć, iż YIN Miofascioplastyka to nie jest technika pracy, którą można swobodnie integrować z innymi formami manualnymi (masaż, modeling twarzy, odnowa biologiczna) - tutaj potrzebny jest empatyczny praktyk posiadający głęboką świadomość tego, co robi i po co oraz przewidujący wszelkie konsekwencje swojego postępowania czy umiejący prowadzić czlowieka w jego "procesie".
Dlatego kurs ten nie jest przeznaczony dla osób chcących wykorzystać metodę w powierzchownej pracy anti-aging.
Poprawa wyglądu twarzy nie jest celem Yin Miofascioplastyki, ale jest jej gwarantowanym "efektem ubocznym". Nie wynika on też z technicznego opracowania manualnego twarzy, ale przede wszystkim z tego, co to wszystko przynosi całemu organizmowi i co potem organizm "zwraca" twarzy.
Twarz jest zwierciadłem kondycji ciała, bo co na zewnątrz, to i środku! Znowu Kybalion!
Tkankę mięśniowo-powięziową w YIN Miofascioplastyce opracowujemy w bardzo specyficzny sposób, zgodny z jej naturą fizjologiczną i energetyczną i bez przemocy.
Różni się to bardzo od innych podejść do powięzi znanych na rynku.
Jako terapeuci twarzy w tej metodzie bazujemy na anatomii, fizjologii i energetyce, ale stawiamy na wyczucie, delikatność i subtelność.
Konieczna jest też uważność i świadomy oddech oraz tzw. biodynamiczna obecność.

Praca miofascioplastyczna jest niezwykła dla samego terapeuty. Zarówno pod względem jego własnych odczuć wewnętrznych, jak i możliwości pogłębiania samoświadomości.
Jest to bowiem głębokie doświadczenie obecności w ciele, swoista medytacja wprowadzająca wewnętrzny spokój i błogość oraz "akcja w relaksacji i relaksacja w akcji".
YIN Miofascioplastyka jest naturalna, bezpieczna, ekologiczna i ma niewiele przeciwwskazań.
Jeśli chcesz ją praktykować, "czujesz" złożoność i fenomen budowy ludzkiego organizmu, masz otwarty umysł, gotowość do pomocy innym oraz towarzyszenia im w lawinie uzdrawiających zmian wywoływanych przez pracę na tkance łącznej - to czekam na Ciebie!
Szukam osób dojrzałych życiowo, ambitnych i chcących się uczyć, otwartych na poznawanie siebie i świadomych siebie. Także serdecznych, z poczuciem humoru i dystansem.
Amatorów i profesjonalistów, bo wobec Yin Miofascioplastyki każdy ma carte blanche!
..............................
O mnie
Jestem refleksolożką i terapeutką twarzy, autorką Yin Miofascioplastyki i drepoterapii.
Ukończyłam Akademię Medyczną w Lublinie z tytułem magistra pielęgniarstwa.
Jestem pedagogiem i lifecoachem.
Uwielbiam budzić świadomość terapeutyczną, która pozwala "osadzić" się w pracy terapeuty i odnieść sukces osobisty i zawodowy.
Napisałam pierwszą w Polsce książkę o manualnej refleksologii twarzy w ujęciu terapii wielowarstwowych twarzy. Ze względu na unikalne treści książka właśnie doczekała się przekładu na język angielski.
.............................................
Czas trwania: 3 spotkania stacjonarne weekendowe (37 godzin zegarowych), datę drugiego i trzeciego spotkania egzaminacyjnego ustalamy wspólnie.
Inwestycja: 3500 zł, zadatek rezerwacyjny bezzwrotny 1000 zł (płatny w dniu zapisu), dopłata reszty w dzień rozpoczęcia kursu.
Grupa: tylko 12 osób
Miejsce: Warszawa
Zapisy: tylko telefoniczne - 502 590 578
Advertisement

Event Venue & Nearby Stays

Warsaw, Poland

Sharing is Caring: