XV Europejskie Spotkania Artystyczne

Fri Oct 22 2021 at 06:30 pm to Sun Oct 24 2021 at 09:00 pm

Muzeum Wodociągów | Poznan

XV Europejskie Spotkania Artystyczne
Advertisement
XV Europejskie Spotkania Artystyczne – Festiwal Wielu Sztuk odbędą się w Bydgoszczy w dniach 22-24 października 2021 roku.
W piątek 22 października odbędzie się koncert „Muzyka i Poezja” w Starej Hali Pomp Miejskich Wodociągów i Kanalizacji, w programie utwory Ludwika van Beethovena. Wystąpią Barbara Marcinkowska –wiolonczela, Elżbieta Sandel – skrzypce i Agata Nowakowska-Gumiela – fortepian. Andrzej Młynarczyk będzie recytował poezję miłosną wyreżyserowaną przez Piotra Chołodzińskiego.
W sobotę 23 października w Akademii Muzycznej oraz w Muzeum Wodociągów odbędą się Master classes – kursy dla młodych artystów. Następnie w Muzeum Wodociągów odbędzie się spektakl „Piosenki Francuskie”. W programie utwory z repertuaru m. in. Edith Piaf, Jacques’a Brela, Barbary czy Georges’a Brassensa w wykonaniu Sophie Leliwa – śpiew oraz Bruno Rougevin-Baville – fortepian. Wieczorem odbędzie się koncert „Harfa w kolorach tęczy” w wykonaniu Alexandra Boldaczeva – harfa.
W niedzielę 24 października w Starej Hali Pomp odbędzie się koncert młodych talentów, w Miejskim Centrum Kultury w Bydgoszczy odbędzie się wernisaż rzeźby i malarstwa autorstwa Aleksandry Kann-Bogomilskiej. Wieczorem w Muzeum Wodociągów odbędzie się pokaz „Argentyńskie Tango” w wykonaniu tancerzy Marii Kraft i Nazara Mikhalyka oraz zespołu Bandonegro.
Advertisement

Event Venue & Nearby Stays

Muzeum Wodociągów, Poznan, Poland

Discover more events by tags:

Concerts in PoznanWorkshops in Poznan

Sharing is Caring: