Advertisement
🧘♀️ Rozpocznij dzień świadomym ruchem, oddechem i spokojem podczas sesji jogi na dachu Wroclavii!W ramach Wroclavia Summer Festival zapraszamy Cię na wyjątkowe wydarzenie – Morning Yoga Flow w klimatycznej przestrzeni Pitlane Summer Bar, prowadzone przez doświadczonych nauczycieli z Centrum Jogi Iyengara Namaste.
💛 Dla kogo?
Dla każdego – niezależnie od poziomu zaawansowania. Jeśli dopiero zaczynasz albo jesteś już jogowym wyjadaczem – ta praktyka jest dla Ciebie!
🧘♂️ Co Cię czeka?
łagodna, poranna sekwencja jogi metodą Iyengara
skupienie na precyzji, oddechu i balansie
piękna przestrzeń pod gołym niebem
świeża energia na cały dzień!
📍 Gdzie? Pitlane Summer Bar – dach Wroclavii
🗓 Kiedy? Każda sobota, zaczynamy od godziny 11:30
🎒 Co zabrać? Własna mata, wygodny strój i otwarta głowa!
Zacznij dzień tak, jak lubisz najbardziej – w ruchu, harmonii i z uśmiechem 🌞
Niech ta joga stanie się Twoim letnim rytuałem!
🧘♀️ Szkoła Jogi Namaste działa od 2001 roku. Jej założycielka, Paulina Stróż, od ponad dwóch dekad dzieli się praktyką jogi jako drogą uważności, równowagi i autentyczności.
Uczymy jogi metodą B.K.S. Iyengara – precyzyjnie, bezpiecznie i z troską o indywidualne potrzeby. Praktykujemy asany, pranajamę i medytację, wspierając rozwój ciała, umysłu i ducha.
Zapraszamy osoby na każdym etapie praktyki – od początkujących po zaawansowanych – oraz tych, którzy przygotowują się do nauczania jogi.
Advertisement
Event Venue & Nearby Stays
Wroclavia (ul. Sucha 1, Wroclaw, Poland), Poland