Workshop: Kruiden voor Minder Stress - Kruiden en etherische oliën voor ontspanning en focus

Sat Feb 07 2026 at 09:30 am to 12:30 pm UTC+01:00

Groenstraat 18a, 2580 Putte, Belgium | Putte

Moeke Marleen
Publisher/HostMoeke Marleen
Workshop: Kruiden voor Minder Stress - Kruiden en etherische oli\u00ebn voor ontspanning en focus
Advertisement
Ontdek de kracht van kruiden, etherische oliën en hydrolaten voor ontspanning en mentale helderheid
Ervaar je vaak stress, onrust of een gebrek aan focus? Wil je op een natuurlijke manier meer ontspanning en helderheid in je hoofd brengen? Dan is onze workshop helemaal iets voor jou!
In deze rustgevende en inspirerende workshop ontdek je hoe kruiden, etherische oliën en hydrolaten je kunnen ondersteunen bij stressvermindering, ontspanning en concentratie. Je combineert theorie met praktijk en gaat naar huis met zelfgemaakte producten die je meteen kan gebruiken in je dagelijks leven.
Wat kun je verwachten?
- Theorie: We starten met een stukje theorie waarin we dieper ingaan op stress, ontspanning en focus. Je leert over de werking van verschillende kruiden en etherische oliën die het zenuwstelsel ondersteunen, helpen ontspannen of net de concentratie bevorderen.
- Praktijk: Daarna gaan we praktisch aan de slag. Je maakt een anti-stress roller op basis van zorgvuldig gekozen etherische oliën, afgestemd op ontspanning en mentale balans. Daarnaast stel je je eigen kruideninfusie samen: een persoonlijke mengeling van kruiden die je helpen tot rust te komen en spanning los te laten. Deze kruidenmix neem je mee naar huis om er zelf infusies van te maken.
Tijdens de workshop proeven we ook enkele hydrolaten die ons lichaam kunnen ondersteunen in tijden van stress.
Aan het einde van de workshop neem je niet alleen je zelfgemaakte anti-stress roller en je persoonlijke kruidenmengeling mee naar huis, maar ook een handige informatiebundel. Hierin vind je uitleg over de gebruikte kruiden, etherische oliën en hydrolaten, tips voor gebruik en variaties, zodat je ook thuis verder kunt experimenteren en kruiden bewust kan inzetten voor meer ontspanning en focus.
Waarom deelnemen?
- Leer hoe kruiden, etherische oliën en hydrolaten je op een natuurlijke manier kunnen ondersteunen bij stress en concentratie.
- Krijg deskundige begeleiding van de ervaren meesterherboriste Mariska die je doorheen het proces begeleidt.
- Neem een zelfgemaakte anti-stress roller en een persoonlijke kruideninfusie mee naar huis.
- Ontdek eenvoudige, praktische tools die je ook na de workshop kan blijven gebruiken in je dagelijkse leven.
Praktische details:
- Prijs: 65 € pp iBTW
- Inclusief alle materialen, recepten en een informatiebundel om mee naar huis te nemen !
Wil jij meer rust in je hoofd, meer focus en een moment van ontspanning voor jezelf? Schrijf je dan snel in voor deze warme en verdiepende workshop en ontdek hoe kruiden je kunnen helpen meer balans te vinden in je dagelijks leven 🌿
Advertisement

Event Venue & Nearby Stays

Groenstraat 18a, 2580 Putte, Belgium, Groenstraat 18A, 2580 Putte, België, Putte, Belgium

Tickets
Icon
Concerts, fests, parties, meetups - all the happenings, one place.

Discover more events by tags:

Workshops in Putte

Ask AI if this event suits you:

More Events in Putte

De School Quiz
Fri, 06 Feb at 07:30 pm De School Quiz

Patronaatsweg 1, 2580 Putte, België

Juicy Genitals | Energetics (Day 1\/2)
Sat, 07 Feb at 10:00 am Juicy Genitals | Energetics (Day 1/2)

Heuvel 25

Dierenbeurs Putte Mechelen 2026
Sat, 07 Feb at 10:00 am Dierenbeurs Putte Mechelen 2026

Klein Boom, 2580 Putte, België

Dierenbeurs 7 & 8 feb 2026 elke dag van 10u - 17u
Sat, 07 Feb at 10:00 am Dierenbeurs 7 & 8 feb 2026 elke dag van 10u - 17u

Mechelbaan 604, 2580 Putte, België

Juicy Genitals | Hands-On (Day 2\/2)
Sun, 08 Feb at 10:00 am Juicy Genitals | Hands-On (Day 2/2)

Heuvel 25

Workshop: Zuivel 2.0 - Van verse melk naar Ghee, yoghurt, smeerkaas en verse geitenkaas
Tue, 10 Feb at 06:30 pm Workshop: Zuivel 2.0 - Van verse melk naar Ghee, yoghurt, smeerkaas en verse geitenkaas

Groenstraat 18a, 2580 Putte, Belgium

Workshop Natuurlijke Doucheproducten: Maak Zelf Natuurlijke Douchegel, Bodyboter en Scrub
Thu, 12 Feb at 07:00 pm Workshop Natuurlijke Doucheproducten: Maak Zelf Natuurlijke Douchegel, Bodyboter en Scrub

Groenstraat 18a, 2580 Putte, Belgium

Putte is Happening!

Never miss your favorite happenings again!

Explore Putte Events