Advertisement
WIOSENNY DETOX- DIETA WARZYWNO OWOCOWA WG DR DĄBROWSKIEJ & JOGA NA KASZUBACH W OŚRODKU LONG-VITA by CZAPIELSKI MŁYN 21-28.03.2025Jeśli Twoją intencją na ten rok jest: poprawić kondycję, zatroszczyć się o siebie, zdrowszy tryb życia, więcej spokoju i uważności na co dzień, a może po prostu chcesz rozpocząć przygodę z jogą , oczyścić się na wiosnę, a przy tym schudnąć, to zapraszam Cię na ten wyjazd.
Jeśli marzysz o ekskluzywnym wyjeździe z detoxem na diecie warzywno-owocowej, połączonym z jogą w pięknym miejscu na Kaszubach, mamy dla Ciebie wyjątkową ofertę. Ciesz się komfortem prestiżowego ośrodka, zdrowymi posiłkami, codziennymi sesjami jogi i relaksacji, zabiegami SPA wykonywanymi przez doświadczonych specjalistów i dostępem do specjalistycznych treningów, które pomogą Ci poprawić zdrowie, kondycję, oczyścić ciało i umysł , a także odchudzić.
Będzie to tydzień w rytmie slow, z dala od miasta w przyjaznym gronie.
Oprócz zajęć z jogi, sesji oddychania i relaksacji, będzie nordic walking, ćwiczenia na brzuch, uda i pośladki. Nie zabraknie również przestrzeni dla siebie.
Zadbamy o swój dobrostan wielopoziomowo- karmiąc duszę i ciało, wyciszając umysł, zadbamy o dobre myśli i pozytywną energię.
Jogę będziemy praktykować 2 x dziennie, rano będzie nieco dynamiczniej. Będą to zajęcia z jogi na dobry początek dnia. Doenergetyzujemy się poranną praktyką, rozruszamy nieco nasze stawy, wymasujemy lekko ciałko i w relaksie doświadczymy dobrostanu ciała i ducha. Będą też elementy pranajamy.
Zajęcia inspirowane vinyasa jogą.
Zajęcia dedykowane zarówno dla początkujących jak i bardziej wtajemniczonych. Zapraszamy również tych, którzy chcą pierwsze kroki postawić na macie.
Popołudniami będzie bardziej łagodniej i regeneracyjnie. Popracujemy nad mobilnością, lekkością w ruchu, łagodnością w stosunku do samej/samego siebie i spójnością z własnych oddechem. Na koniec praktyki krótka Joga Nidra
Zaczynamy w piątek obiadem o 13:30, a kończymy niespiesznie w kolejny piątek po śniadaniu...
O DIECIE:
Dieta Warzywno-Owocowa
Dieta opracowana przez Long Vita – Czapielski Młyn ponad 15 lat temu na podstawie postu warzywno-owocowego Dr. Dąbrowskiej. Ma właściwości lecznicze mające na celu oczyszczenie organizmu ze wszystkich szkodliwych substancji. Poprzez niską kaloryczność i ograniczanie składników odżywczych, efektem ubocznym jest pozbycie się zbędnej masy ciała. Tak więc dieta prowadzi do oczyszczania oraz utraty wagi.
WARIANTY do wyboru
klasyczna / gotowana / sokowa
KALORYCZNOŚĆ
550 kcal
KIM JESTEŚMY?
Kasia Michalak- nauczycielka jogi, medytacji oraz technik relaksacyjnych.
Od 2012 roku pasjonuje się jogą. Absolwentka AWFu na studiach podyplomowych Psychosomatyczne Praktyki Jogi. Skończyła również kurs nauczycielski w SMU Yoga i Yoga Vidya Gurukul. Najbliższa jest jej ashtanga yoga, Vinyasa yoga, yoga Nidra oraz terapia yogą. Lubi łączyć pracę z ciałem z oddechem, samoświadomością ciała i aspektem duchowym.
Uczestniczka wielu warsztatów jogowych zarówno w kraju jak i za granicą: praktykowała u Wojtka Czenszaka, Przemka Nadolnego, Ewy Wudzińskiej, Basi Lipskiej, u Rolfa Naujokata na Goa, u Anthony "Prem" Carlisi na Bali oraz u Mannu w Tajlandii.
Na co dzień mieszka w Górach Sowich, gdzie prowadzi agroturystykę BIOTANIKA- STREFA WOLNA OD POŚPIECHU. Tu również prowadzi regularne zajęcia z jogi i wykonuje masaże ayurvedyjskie.
RAMOWY PLAN WARSZTATU:
7:30 kąpiel w jeziorze dla chętnych
8:00 joga
9:00 śniadanie
10:00 nordic walking
13:30 obiad
14:30 aqua aerobic (dla chętnych, obowiązują zapisy z racji ograniczonych miejsc, zajęcia dodatkowo płatne 35 pln)
16:30 joga dla kręgosłupa, rozciąganie, relaksacja i krótka joga nidra
17:30 kolacja
18:15 gimnastyka na brzuch, uda i pośladki
21:00 seans saunowy z saunamistrzem
Warsztat zaczynamy obiadem 13:30- 14:00 w piątek 21 marca, a kończymy śniadaniem 28 marca
INWESTYCJA:
2950 earlybirds (do 31 stycznia)
3050 pln (od 1 lutego)
Możliwy przyjazd z dziećmi lub osobami towarzyszącymi. O ceny ich pobytu i szczegóły pytaj telefonicznie lub mailowo.
W CENIE:
- zakwaterowanie w pokojach 2 osobowych , pokój jednoosobowy dopłata 400 PLN za cały pobyt
- trzy posiłki dziennie w wybranej diecie
- yoga 14 x sesja (7 poranne, 7 popołudniowe)
- nordic walking
- gimanstyka na brzuch, uda i pośladki
- dostęp do innych zajęć fitness
- dostęp do strefy SPA (basen, jacuzzi, grota solna, sauna infrared, łaźnia parowa, sauna fińska)
- codzienny seans "Aufguss" w saunie zewnętrznej
- siłownia 24/7
- wykłady dietetyczne
Na miejscu można skorzystać za dodatkową opłatą z masaży
Kontakt i zapisy: KASIA MICHALAK | adres email: [email protected] | nr tel. 502 450 470
Aby zarezerwować miejsce należy zapisać się mailowo lub telefonicznie oraz wpłacić zaliczkę w kwocie 1200pln, liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń :)
MIEJSCE WYDARZENIA:
Long Vita - Czapielski Młyn
Przewóz 44
83-324 Brodnica Górna , PL
+48 507 169 881
[email protected]
OPIS MIEJSCA:
Long- Vita by Czapielski Młyn to ośrodek z dietą według dr. Dąbrowskiej, który oferuje turnusy odchudzające na Kaszubach i jest otoczony piękną przyrodą. To idealne miejsce dla osób, które pragną oderwać się od codziennego stresu i skupić na zdrowiu i dobrej kondycji. Turnusy z postem warzywno-owocowym to nie tylko okazja do zmiany nawyków żywieniowych, ale również możliwość relaksu i regeneracji w malowniczym otoczeniu. Oferuje różnorodne turnusy odchudzające dostosowane do potrzeb osób dorosłych. Program turnusów odchudzających skupia się na indywidualnych potrzebach i celach każdego uczestnika. Specjaliści ds. żywienia i trenerzy aktywności pomogą stworzyć spersonalizowany plan żywieniowy i treningowy, który będzie odpowiedni dla Twojego organizmu. W połączeniu z aktywnością fizyczną i relaksem, w otoczeniu piękna przyrody, zdołasz osiągnąć swoje cele dotyczące wagi i zdrowia.
Advertisement
Event Venue & Nearby Stays
Long Vita by Czapielski Młyn, Czapielski Młyn, Brodnica Górna, 83-324 Brodnica Górna, Polska,Kartuzy gmina, Gdansk, Poland
Tickets