Advertisement
Wiosenna HarmoniaOd zmiany do harmonii – podróż do siebie
🌷 Czy czujesz, że Twoje życie domaga się zmiany? A może już ją przeżywasz i nie wiesz, dokąd Cię zaprowadzi? Warsztat WIOSENNA HARMONIA to przestrzeń, w której odkryjesz siebie na nowo, poczujesz swoją siłę i zaczniesz budować życie w zgodzie ze sobą.
🌷 To intensywny czas dla kobiet, które chcą głębiej przyjrzeć się swoim emocjom, przekonaniom i potrzebom w niesamowicie przytulnym siedlisku Gaia na Kaszubach nad jeziorem Sitno. Powracamy tam tym razem w odsłonie wiosennej. Wspólnie przejdziemy przez proces transformacji – od chaosu i niepewności, przez akceptację, aż do harmonii. Będziemy eksplorować, doświadczać i integrować. Pozwolisz sobie na odpuszczenie tego, co Cię blokuje i z odwagą spojrzysz w przyszłość.
🌷 Podczas kreatywnych warsztatów, sesji coachingowych i pracy z ciałem dowiesz się, kim jesteś w tym momencie swojego życia i czego naprawdę potrzebujesz, by poczuć pełnię. W bezpiecznej i wspierającej atmosferze odkryjesz swoją wewnętrzną moc i nauczysz się, jak ją wykorzystywać na co dzień.
🌷 To nie tylko czas refleksji i rozwoju – to również przestrzeń na głęboką radość, poczucie wspólnoty i celebrację kobiecości. Wyjedziesz stąd z nową energią, wiarą w siebie i narzędziami, które pomogą Ci żyć w harmonii.
Co na Ciebie czeka?
💜 Joga Hatha i Vinyasa – łagodne praktyki, które przywrócą równowagę ciału i umysłowi.
💜 Medytacje i sesje oddechowe – pozwolą Ci odnaleźć spokój i wewnętrzne połączenie.
💜 Kreatywne warsztaty rozwojowe – eksploracja kobiecości, budowanie pewności siebie i praca nad własnym potencjałem.
💜 Life & Soul Coaching® – spotkanie, które wesprze Cię w dotarciu do swojej intuicji i odkryciu Twojego kierunku.
💜 Czas na uważność – spacery po wiosennym lesie, wspólna kąpiel w bali i inspirujące rozmowy.
💜 Gościnny wykład Sylwii Tyszkiewicz – komunikacja i potrzeby w nurcie NVC.
Pozwól sobie na tę podróż – od zmiany do harmonii. Bo zasługujesz na życie w pełnej zgodzie ze sobą. 💜
ZAPISY:
🌷 Zapisy są już otwarte, a ilość miejsc ograniczona.
🌷 Data: 10-13 kwietnia (4 dni)
🌷 Miejsce: Siedlisko Gaia – Alchemia wypoczynku (Sitno na Kaszubach) https://siedliskogaia.pl/
🌷 Zapisy: [email protected] oraz: 604358009
🌷 Inwestycja: 1550zł do 30 marca, potem 1650zł
Do zobaczenia na warsztatach!
W tą podróż zabierze Cię:
Joanna Stanisławczyk: hej, tu Joanna zajmuję się Life & Soul Coachingiem®, pracuję z emocjami i przekonaniami, jestem mentorką, architektem zmiany, zależy mi na tworzeniu harmonijnej przestrzeni twojego rozwoju. Kontaktuję ludzi z ich wnętrzem, by doświadczali spełnienia na każdym poziomie. Dbam o duchową sferę i sięgam do ich głębi. Pracuje zarówno metodami coachingowymi jak i kreacyjnymi – jak sensoceramika, malarstwo, kolaż. Głęboko utożsamiam się z działaniem i zmianą przez kreację.
https://www.facebook.com/sferaodczucia/
Kilka słów o Sylwii: Architekt wnętrza i psycholożka, specjalizująca się w NVC - Nonviolent Communication, czyli komunikacji bez przemocy, Komunikacji Serca. Od kilku lat z zaangażowaniem rozwija swoją praktykę w obszarze rozwoju duchowego i osobistego. Sylwi z pasją pomaga odkrywać, jak poprzez lepsze zrozumienie siebie i swoich potrzeb, można budować autentyczne relacje zarówno z innymi, jak i z samym sobą.
Advertisement
Event Venue & Nearby Stays
Siedlisko GAIA - Alchemia wypoczynku, Sitno 107,Kartuzy gmina, Gdansk, Poland