Warsztaty tworzenia makramowej biżuterii

Wed Feb 08 2023 at 06:00 pm to 08:30 pm

Wonne Ziele - świece sojowe | Warsaw

Wonne Ziele - \u015bwiece sojowe
Publisher/HostWonne Ziele - świece sojowe
 Warsztaty tworzenia makramowej bi\u017cuterii
Advertisement
Warsztaty tworzenia makramowej biżuterii to zajęcia, podczas których uczestnicy nauczą się tworzyć oryginalne, ręcznie robione ozdoby z wykorzystaniem techniki makramy. Makrama to rodzaj szydełkowania, polegające na splataniu węzłów z rzemienia, sznurka lub innego materiału, tworząc przestrzenne, dekoracyjne konstrukcje.
Podczas warsztatów uczestnicy poznają podstawowe węzły makramowe oraz dowiedzą się, jak je ze sobą łączyć, tworząc różnorodne wzory i kształty. Ponadto, nauczą się dobierać odpowiedni rodzaj i grubość materiału do swoich projektów oraz jak wykorzystać w makramie inne elementy dekoracyjne.
Na zajęciach będzie można stworzyć kilka różnych rodzajów makramowej biżuterii, takich jak naszyjniki, bransoletki, breloczki, paski.
Warsztaty tworzenia makramowej biżuterii są idealne dla osób, które lubią tworzyć coś od podstaw, a także dla tych, którzy chcą nauczyć się nowej, ciekawej techniki jaką jest makrama. Nie wymagają one specjalistycznych narzędzi ani wcześniejszego doświadczenia, a zdobyte umiejętności będą mogły być wykorzystane do tworzenia oryginalnych przedmiotów w przyszłości.
Advertisement

Event Venue & Nearby Stays

Wonne Ziele - świece sojowe, Tarchomińska 12,Warsaw, Poland, Warsaw, Poland

Tickets

Sharing is Caring: