Warsztaty TIMBY SOLO z Edytą Kwaśną

Sat Mar 25 2023 at 12:00 pm

Galeria Fitness Kołecki | Warsaw

Quicksteps- Nauka Ta\u0144ca
Publisher/HostQuicksteps- Nauka Tańca
Warsztaty TIMBY SOLO z Edyt\u0105 Kwa\u015bn\u0105 TIMBA – obecnie jeden z najpopularniejszych styli muzycznych podbijających Kubę. Charakteryzuje się szybkim tempem, bogatym instrumentarium, złożoną i wielowarstwową rytmiką. Swoje korzenie ma w Son Cubano, Rumbie, Afro, ale również w Jazz, Rock i Funk.
Jako taniec, timba jest mieszanka współczesnych i tradycyjnych tańców kubańskich. Jako że muzycznie timba oparta jest na clave 2+3, krok podstawowy jest taki jak w casino (czyli salsie kubańskiej). Jednak w związku z szybkim tempem muzyki ruchy tancerzy są tu dużo bardziej energiczne.
Warsztaty poprowadzi EDYTA KWAŚNA ( Edy)
Edyta posiada najwyższą międzynarodową klasę S w tańcu towarzyskim. Ma na swoim koncie udział w licznych turniejach o randze krajowej i międzynarodowej. Była reprezentantką Polski, Hiszpanii i USA. Jej chęć podróżowania i poznawania świata jest tak ogromna, że postanowiła połączyć to z tańcem. Miała okazję dzielić się swoim kunsztem tanecznym w Singapurze, Nowym Yorku czy Barcelonie, gdzie mieszkała w każdym z tych miejsc. Posiada także dokumenty instruktora tańca. Swoje umiejętności doskonaliła na Kubie, która już na zawsze pozostanie w jej sercu.
Warsztaty odbędą się 25.03.2023r. (Sobota) o godz. 12:00 w Galeri Fitness Kołecki ul.Pułtuska 110 w Ciechanowie.
Koszt: 100 zł za 2 godziny zajęć.
Zapisy i płatności przyjmowane są do 23 marca.
Zapisy ? 531-977-553 oraz https://www.facebook.com/quickstepspl

Event Venue

Galeria Fitness Kołecki, ul.Pułtuska 110 DH Majka,Ciechanów, Poland, Warsaw, Poland

Discover more events by tags:

Music in WarsawEntertainment in Warsaw

Sharing is Caring: