Warsztaty Medytacji, Samouzdrawiania i Dobrostanu

Sat Sep 03 2022 at 10:00 am to 05:00 pm

Natural Therapies | Oslo

Natural Therapies
Publisher/HostNatural Therapies
Warsztaty Medytacji, Samouzdrawiania i Dobrostanu
Advertisement
Dwudniowy kurs medytacji i samouzdrawiania, gdzie nauczysz się kilku technik medytacyjnych, poszerzysz swoją uważność i zadbasz o dobrostan. Poprzez praktyczne ćwiczenia podniesiesz swoją energię, nabierzesz siły, zaczerpniesz inspiracji. Na własnej skórze przekonasz się o mocy tych technik. Przeprowadzisz oczyszczające rytuały, uwalniające ciężką energię.
Kubuś Puchatek kiedyś powiedział: «Boże spraw, żeby mi się chciało, tak jak mi się nie chce!»
Czy czujesz, że częściej brakuje ci motywacji niż siły? Źrodła twojej motywacji wyschły, i nie możesz znaleźć nowego? Dochodzisz do wniosku, że się starzejesz lub że jesteś leniwa/leniwy? To, co dawniej cię kręciło, straciło sens lub moc? Chcesz odnaleźć entuzjazm, dedykację i zaangażowanie w swoje życie?
Jesteś na drodze samorozwoju, chcesz wzbogacić lub zacząć nowe dobre nawyki? Chcesz nauczyć się prostej metody medytacji, aby pomoc sobie uwolnić lęk i napięcie? Podwyższyć koncentrację, pamięć i zdolność do podejmowania decyzji?
Chcesz nauczyć się, jak za pomocą oddechu możesz naładować swój akumulator, zamiast upajać się kawą i napojami energetyzującymi?
Planujesz zmiany w swoim życiu, chcesz zacząć coś nowego, zmienić dietę, lub przeprowadzic post? Ten warsztat jest dla ciebie. Te dwa dni bedą zapalnikiem twojego procesu.
Zapraszam Cię. Podzielę się z Tobą moim doświadczeniem i wiedzą zdobywaną przez wiele lat.
W ciagu tych dwóch dni nauczysz się podstaw uważności i wielu narzędzi podnoszących energię, motywację i nastrój. Dowiesz się co to jest afirmacja i jak ją stosować. Jak przerobić dosłownie każde “marudzenie”, czy tak zwaną wewnętrzną krytykę na pozytywną afirmację! Jak dobrać swoją własną afirmację.
Nauczę Cię medytować z mantrą, układać własne afirmacje i intencje. Podzielę się swoją wiedza na temat zabezpieczenia energetycznego i kilkoma technikami uzdrawiania.

Program
SOBOTA 10.00-16-17.00
NIEDZIELA 10:00-17:00
Co to jest i jak osiągnąć dobrostan?
Energetyczne BHP
Medytacja Pięciu Żywiołów
Pole energetyczne czlowieka
Afirmacje, Intencje i Mantry
Medytacja Japa
Samouzdrawianie
Medytacja z oddechem Pranayama Anulom Vilom
Ćwiczenia uziemiające i energetyzujące
Yoga Mudra
Yoga Nidra
Inwestycja 3000kr
Miejsce: Gabinet Terapii Naturalnych Oslo, Holtegata 43-45
Prowadząca: Kinga Kondratowicz, nauczycielka medytacji i samouzdrawiania, terapeutka gestalt Gabinetu Terapii Naturalnych Natural Therapies w Oslo
Liczba miejsc ograniczona, wpłata zadatku w wysokości 1500kr jest warunkiem rezerwacji. Pozostałą cześć kwoty należy wpłacić najpóźniej tydzień przed rozpoczęciem warsztatu.
Vipps na numer: 45094500
Rezerwacja miejsca i więcej informacji:
https://system.easypractice.net/book/natural-therapies?service=142294
Praktyczne informacje:
Warsztat zaplanowałam i przygotowałam tak, aby spełnił swoją funkcję zarówno dla tych, którzy są zaawansowani w temacie, jak i dla zupełnie początkujących. Każdy podany temat będzie omówiony teoretycznie, po czym będziemy praktykować.
Rozpoczniemy o godzinie 10.00 w sobotę 17 go września. Proszę przybądź punktualnie. Weź ze sobą jakaś przekąskę, jeśli nie chcesz pościć podczas warsztatu (te dni mogą być dobrą okazją do przeprowadzenia postu). Będzie 45 minutowa przerwa na posiłek. Organizatorki zapewniają napoje i owoce. Planowane zakończenie zajęć to godzina 16, ale proszę być elastycznym- chcemy wyjść naprzeciw potrzebom uczestników i zamknąć proces w łagodny sposób.
W sobotę każdy uczestnik, który zgłosi taką chęć, dostanie spersonalizowany rytuał do przeprowadzenia tego wieczoru. Zachęcam do lekkości po zajęciach: lekkości w jedzeniu, w piciu, w rozrywce.
W niedzielę będziemy kontynuować naszą podróż i zgłębiać kolejne tajniki sztuki dobrostanu.
Pamiętaj, że będzie to warsztat praktyczny: będziemy się ruszać, rozciągać, tańczyć- ubierz się luźno i wygodnie, tak żebyś się dobrze czuła/ czuł. Będziemy tez dzielić się swoimi doświadczeniami.
Celem warsztatu jest nie tylko nauka technik medytacji i samouzdrawiania, prowadzących do dobrostanu. Poprzez praktykę podniesiemy nasza energię, uwolnimy blokady, rozszerzymy świadomość.
Wszystkich uczestników, jak również organizatorki obowiązuje zasada konfidencjonalności. Dotyczy to prywatnych informacji o uczestnikach; natomiast wszystko, czego się tu nauczysz możesz podać dalej. Jak medytować, jak sobie pomóc odzyskać i zachować radość i zdrowie- tym nawet należy się dzielić.
Advertisement

Event Venue & Nearby Stays

Natural Therapies, Holtegata 43, 0355 Oslo, Oslo, Norway

Discover more events by tags:

Health-wellness in Oslo

Sharing is Caring: