Warsztaty Kettlebells Hardstyle!

Sun Jun 26 2022 at 02:00 pm to 06:00 pm

CrossFit ELEKTROMOC | Warsaw

CrossFit ELEKTROMOC
Publisher/HostCrossFit ELEKTROMOC
Warsztaty Kettlebells Hardstyle!
Advertisement
Zapraszamy na szkolenie kettlebells metodą Hardstyle Pavla Tsatsoulina! Warsztaty skierowane są do osób początkujących i zaawansowanych, które chciałyby uzupełnić swój trening o pracę z kettlebells.
Na szkoleniu dowiesz się o podstawach pracy z odważnikiem, poznasz najważniejsze ćwiczenia i metody progresji. Nauczysz się jak wykorzystać kettle do maksymalizacji wyników sportowych i jak bezpiecznie wpleść je w swój codzienny trening.
Podczas warsztatów będziemy pracować nad zestawem pięciu podstawowych technik:
➡️ swing (wymach)
➡️ tureckie wstawanie (wstawanie z pozycji leżącej z odważnikiem trzymanym nad głową)
➡️ clean (zarzut odważnika)
➡️ press (wyciskanie jednorącz)
➡️ snatch (rwanie jednorącz)
Omówimy podstawowe wariacje tureckiego wstawania, które pozwolą dodatkowo przepracować obręcz barkową w zakresach niedostępnych dla większości innych ćwiczeń.
Nauczymy się poprawnego rwania nad głowę i powiemy sobie o najczęstszych błędach przez które ludzie zrywają ręce i szybko odpuszczają.
Poznasz też zasady budowania siły w wyciskaniu nad głowę i technikę swingu, która pozwoli zmaksymalizować Twoje wyniki w martwym ciągu.
?‍♂️ Prowadzący:
Emil Stanisławski - instruktor kettlebell StrongFirst, Top Team Instruktor Centrum Kettlebell Polska, medalista Mistrzostw Polski i Świata w kettlebell sport, Kandydat do Mistrza Sportu z ramienia International Kettlebell Marathon Federation.
ZAPISY: [email protected]ktromoc.pl
?Cena: 229 PLN
*Dla klubowiczów EMC 200 PLN
Advertisement

Event Venue & Nearby Stays

CrossFit ELEKTROMOC, Klaudyny 16C,Warsaw, Poland, Warsaw, Poland

Sharing is Caring: