Warsztat online - Level up your ramen z Yatta - 21.10.2022 18:00

Fri Oct 21 2022 at 06:00 pm

Polish Your Cooking | Warsaw

Polish Your Cooking
Publisher/HostPolish Your Cooking
Warsztat online - Level up your ramen z Yatta - 21.10.2022 18:00
Advertisement
MENU:
~ ? smashed cucumbers z olejem z chilli ~ przystaweczka czyli zaczniemy lekko i świeżo, żeby nie mieć potem wyrzutów sumienia
~ ? tantanmen do którego przygotujemy od podstaw:
- ? tantanmen bulion&tare ~ gęste, pełne smaków, rozgrzewające i otulające od środka. Czego chcieć więcej w jesienne dni?
- ? ramen noods ~ RAMEN TO MAKARON! Bez ramenu nie ma ramenu. Przygotujemy ręcznie i ja obiecuje niedowiarkom, że się uda w domu! Marcin zdradzi nam swój sekret domowych klusek
- ? smażona/grillowana karkówka ~ rozpływająca się w ustach, lekko słodka, lekko słona. Tak pyszna, że rozpływa serduszka
- ? ajitsuke tamago ~ ugotowanie idealnego jajka to skill którym zaimponujecie nawet najbardziej wymagającej teściowej / randce z tindera. Dorzućcie do tego marynatę która przenika i ze zwykłego jaja robi ramen topping. Ideał.
Zapraszamy na warsztat online w Twoim domu!
Jak to przebiega?
- za darmo dowieziemy składniki do Waszego domu, ?
- warsztat jest w pełni interaktywny (można zadawać pytania w trakcie),?
- transmisja jest dostępna również po warsztacie, ?
- przepisy w pdf, żeby gotować pyszne dania w przyszłości, dostaniecie na maila.
Łatwo możesz sprawdzić czy dowozimy do Ciebie składniki (pola oznaczone na zielono, pomarańczowo i czerwono są objęte dostawą): ? https://bit.ly/mapa_dostaw ?
Składniki dowieziemy pod Twój adres transportem chłodniczym w dniu warsztatu (transport odbywa się w nocy, dlatego aby Cię nie budzić podczas rejestracji poprosimy Cię o podanie kodu wejścia do klatki/bloku). Jeżeli Twój adres nie znajduje się w strefie dostaw masz dwa wyjścia: 1) skontaktuj się z nami i podaj swój kod pocztowy - indywidualnie wycenimy dostawę składników pod Twój adres, 2) zapytaj znajomego mieszkającego w strefie dostaw, czy możesz nadać składniki na jego adres - obejdzie się bez dodatkowego kosztu a Ty będziesz mieć cały dzień na odebranie paczki przed warsztatem.

Warsztat poprowadzi współzałożyciel sieci Yatta Ramen, ojciec BBQ Ramen ya, turbo ramen head i posiadacz giga ramenowej wiedzy ~ Przemek Milanowski.
Cena: zestaw dla 1-2 os: 249zł ?
Advertisement

Event Venue & Nearby Stays

Polish Your Cooking, Długa 50 (entrance from Bohaterów Getta),Warsaw, Poland, Warsaw, Poland

Tickets

Sharing is Caring: