Warsztat: Ku pełnemu otwarciu

Sun Jan 16 2022 at 02:00 pm to 04:30 pm

YogaRepublic.pl | Warsaw

YogaRepublic.pl
Publisher/HostYogaRepublic.pl
Warsztat: Ku pe\u0142nemu otwarciu
Advertisement
Wielogodzinna praca przy komputerze, stres, siedzenie na krzesłach… Nasza klatka piersiowa w ciągu dnia nieustannie narażona jest na trwanie w pozycji zamknięcia. A przecież, otwarta klatka to swoboda oddechu, głębsze odczuwanie emocji, wysoki poziom energii, pewności siebie, proste i rozluźnione plecy. "Na drodze ku pełnemu otwarciu" to warsztat poświęcony praktyce asan, które budzą świadomość klatki piersiowej.
Zapraszam na warsztat, na którym:
? dowiesz się, jak czerpać korzyści z pracy nad tą częścią ciała;
? nauczysz się technik oddechowych wspierających rozluźnienie klatki i dotlenienie całego ciała;
? praktykując w stylu vinyasowym w różnym tempie z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb, poznasz asany wspierające otwieranie klatki piersiowej,
? zrelaksujesz się podczas prowadzonego relaksu;
? 15-minutowa medytacja prowadzona pozwoli ci doświadczyć głębi kontaktu z tym obszarem.
?‍♀️? DLA KOGO: Warsztat odpowiedni dla osób na każdym poziomie zaawansowania.
? Termin: niedziela 16. stycznia 2022 godz. 14.00-16.30
? Miejsce: Yoga Republic, plac Zbawiciela 2
✨✨✨ Warsztat odbywa się w ramach cyklu warsztatów szkoleniowych dla praktyków i nauczycieli jogi ?https://www.yogarepublic.pl/warsztaty-tematyczne
____________________________________________
? WARSZTAT PROWADZI RÓŻA ADAMCIO:
Z wykształcenia nauczycielka języka niemieckiego, z zawodu specjalistka ds. PR. Serce jednak pokierowało mnie na zupełnie inne obszary.
Jestem zaJOGAna od przeszło 20 lat. Przez ten czas podejście do jogi bardzo ewoluowało we mnie. Dziś joga to dla mnie spotkanie z samym sobą. Niezwykle fascynujące i rozwijające, czasami także wyzwaniowe. Hołduję zdaniu własności Davida Gooda: „Nie trzeba być rozciągniętym, aby praktykować jogę. Wystarczy otrzepać się z kurzu i zobaczyć, co się stanie”. Uwielbiam dzielić się moją pasją z innymi. Podczas prowadzonych przeze mnie zajęć chcę przede wszystkim przekazać, że joga to radość życia oraz miłość do siebie i świata dookoła. Inspiruję się różnymi stylami (Yin Yoga, Joga wg Iyengara). Stale poszerzam wiedzę, biorąc udział w licznych warsztatach. Ukończyłam kurs nauczycielski RYT200 akredytowany przez Yoga Alliance oraz 8-tygodniowy kurs medytacji Mindfulness MBSR.
Od 2020 roku jestem absolwentką rocznej szkoły CUUD Coaching Integrowania Oddechem.
Pragnę łączyć wiedzę o ludzkim ciele z nowatorskim podejściem coachingu integrowania oddechem. Poprzez własne doświadczenia chcę towarzyszyć ludziom w ich podróży ku spełnieniu, obfitości i radości życia.
____________________________________________
✍️ ZAPISY:
Rezerwacja miejsca następuje po opłaceniu karnetu na warsztat, który można kupić w recepcji Yoga Republic lub Online: zarejestruj się przez naszą Strefę Klienta – https://yogarepublic-placzbawiciela.cms.efitness.com.pl/kup-karnet – kliknij KUP KARNET, następnie wybierz spośród karnetów "Warsztat kU PEŁNEMU OTWARCIU" i opłać go.
Cena: 89 zł
____________________________________________
✨✨✨ CYKL WARSZTATÓW DLA PRAKTYKÓW I NAUCZYCIELI JOGI:
Jeśli praktykujesz jogę regularnie, może uczysz lub zamierzasz uczyć jogi, szukasz pogłębionej wiedzy i umiejętności w takich obszarach: technika jogi, terapia jogą, filozofia, historia i współczesne adaptacje jogi, przygotowaliśmy dla Ciebie serię warsztatów tematycznych, na których podzielimy się z Tobą naszą wiedzą i doświadczeniem.
Warsztaty odbywają się stacjonarnie w Yoga Republic na pl. Zbawiciela 2.
Prowadzą doświadczeni nauczyciele Yoga Republic: Aga Passendorfer, Marta Szostak, Róża Adamcio i Przemek Nadolny.
? TEMATY NAJBLIŻSZYCH WARSZTATÓW znajdziesz tutaj: www.yogarepublic.pl/warsztaty-tematyczne
Zapraszamy ?
Advertisement

Event Venue & Nearby Stays

YogaRepublic.pl, pl. Zbawiciela 2, 00-573 Warsaw, Poland, Warsaw, Poland

Tickets

Sharing is Caring: